Skocz do zawartości

Co z gniazdami głowicy CRF 450?


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i czytam fora ale doczytać się nie mogę, jaka jest najlepsza opcja przywrócenia głowicy CRF 450 '03 do ładu? Wytrzaskane śą gniazda zaworów ssących, lewy już podparty na płytce szlifowanej poniżej 1mm !!

Naprawa raczej nie realna, wymiana samych zaworów bez sensu, czyli zostaje kupno dobrej używki bądz całego nowego kompletu, cena??

Domyślam się, żę pewnie sam odpowiedziałem sie na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z cena uzywek ale nówka w porównaniu do yz400 (750USD) jest w promocyjnej cenie - jedyne 290USD . Nieuzbrojona .



Zaworki Ex 40 IN 50 USD , spręzyny 8 USD/szt .Możliwe że w aso hondy dostaniesz podobne ceny + yebany VAT (tak czy inaczej) .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tak źle, wczoraj znalazłem trochę czasu i wyjąłęm zawory z głowicy, zawory są masakrycznie wyp..ne, także wystarczy wymienić same zawory i powinno na płytkach wrócic do normalnych wymiarów. Nie zaszkodzi chyba jak wydechy będą tytanowe a ssące stalowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie czytam to bezwzględnie wszystkie stalówki :laugh: Z tytanem sobie bidy narobisz jak ci grzybek wpadnie przez tłok do silnika po przekroczeniu dopuszcalnej liczby mth . Spręzyny tez muszą byc mocniejsze.

W tych sprzętach głowice nie powinno a NALEŻY wyremntować po określonej liczbie mth . Stalowe zawory sa mniej wrażliwe na przekroczenie czasu stad moja porada .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...