Skocz do zawartości

silnik malucha do ramy jaśka


pajos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewien gosc podpowiada mi zebym zalozyl skrzynie od żuka.

 

Od żuka??? ło rany przeca to je gigant jak pół silnika od malczana.

 

 

po woli ten pomysl mi sie przestaje podobac.moze sie schyle i pobiegne przed siebie a sciana sama sie znajdzie :( a moze ma ktos silnik od junaka na sprzedaz.

 

No nareszcie wróciło ci racjonalne myslenie. Silnik od malczana w jakimkolwiek moto to pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciac moim zdaniem zal np junaka! ale nie doczytaliscie z tego co mi wiadomo! kolega dostal rame juz przerobiona! wiec co mu szkodzi poeksperymentowac i zbudowac sama na maluchu??/ sam bym chcial cos takiego no szalu nie ma moc mnejsza nic jawy ale 4T i czaci naprawde tanie byle gdzie ci sie zepsuje na kazdej wiosce czesci dostaniesz i kazdy to naprawi.....

co do japonii fajnie ze mozna kupic motocykl japonski za ok 3000 zl albo i nawet mniej 2000 zl.... ale jak sie cos spieprzy to jest masakra! sprzety sa niby niezawodne ale pamietajmy z ejak kupimy ten nasz upragniny za 3000 zl bedzie on mial od 20 do 15 lat no nufka to to nie jest a czesci uwazam ze sa drogie! ja tez chce przod z tarcza za 13 ojro!!!

no ebay mozna fajne rzeczy znalezc tylko ja nie szprecham po niemiecku nie wiem o co biega no i transport.......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia od zuka wcale nie jest taka duza.co mi szkodzi pobawic sie ta rama jak i tak pocieta,albo wyrzuce na zlom albo cos z niej stworze.kto wie moze jeszcze kiedys zamowicie u mnie jakis motorek.hihi :mrgreen: :mrgreen: zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.zimowe wieczory sa dlugie i nudne wiec bede mial duzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...