Skocz do zawartości

suzuki gsxr 1000 k8 a k9


deszczowy1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jak sie sprawuje taka suzi pod wzgledem dalszej turystyki na takim moto czy przy wzroscie 190 da sie rade a nie mialem okazji sie przejechac tylko posiedziec na postoju to czulem sie wygodnie na nim ale w jezdzie to co innego prosze o porade uzytkownikow takich pomykaczy obecnie ujezdzam fz1 fazer jest ok ale potrzebuje cos ostrzejszego z gory dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dalszej turystyki przydały by się kufry. GSXR z kuframi? Ja nie widziałem :) No,chyba że ktoś ma dobrze wypchane konto,to może wszystko kupić na miejscu i może nic ze sobą nie wozić. Do dalszej turystyki bardziej nadaje sie np CBR XX,a też jest żwawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR xx wiem o czym mowa bo akurat jezdzilem powiem torpeda kolega ujezdzal takiego :biggrin: ale ciezki kloc w trasie za to bardzo stabilny i na prostych tylko podczas nawrotek trzeba bylo na parkingu na cztery razy wykrecac ale kwestia przyzwyczajenia cos za cos momentu pod dostatkiem Ale z reguly to max robilem 350km na fz1 bez problemu waze 100 kg i spokojnie dal bym rade wiecej lapki mam mocne chociaz widzialem kiedys na alegro kolo mial wystawionego gsxr 1000 z wlasnej roboty stelazami pod kufry w kazdej chwili mozna bylo zdemontowac sam sie zdziwilem i nawet to niezle wygladalo Dzieki za wypowiedzi pojade na zlot do Czestochowy to sie po przymierzam zabacze obym tylko sprawy nie pogorszyl zmieniajac a pozniej zalowal bo fz1 mam dopasiona dwa sezony smigam 12 000 km nakrecilem i wszystko gra jak nalezy



Albo kupie gsxr jako drugie moto i wtedy bende wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350km ciężko nazwać daleką turystyką, chociaż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Do turystyki powinno się wykorzystywać motocykle turystyczne, sportowo-turystyczne lub turystyczne enduro.

Wierz mi, że w jeździe drogowej taki np. sport turystyk litrowy zbiera się bardzo dobrze, bo ciągnie od dołu a sporty potrzebują zazwyczaj wyższych obrotów.

 

Pozdr.

F,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...