Skocz do zawartości

yamaha rz 250 naprawa


wysepka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Naprawiam yamahe rz 250 , przy której jeszcze trzeba trochę pogrzebać :D a więc mam pare pytań :

1. Czy jak yamaszka stała rok na podwórku to czy może być to powodem ostrego kopcenia przy odpaleniu ? ( dodam że podlewam tylko pod świecę , i to mieszankę bo nie jestem jeszcze pewien czy dozownik działa , nie mam jak sprawdzić bo za krótko czasu pracuje aż benzyna się nie wypali pod świecą , dlatego podlewam ponieważ muszę zrobić kranik ;) ) Dymi na biało , a nie jestem w stanie sprawdzić czy nie ubywa płynu chłodniczego póki nie zrobię kranika bo nie będę podlewał 20 razy ;d )

2.Czym najlepiej przesmarować zaciski ?

3.Da się jakoś dorobić wkład do filtra powietrza ? Bo mam tylko samą obudowę .

 

Jak się jeszcze coś przypomni to napiszę ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie jeszcze czy jeśli mam 2 gaźńiki nie ? to czzy kranik potrzebuje jakiegos większego cisnienia aby dostarczyć im dwom paliwa ? bo zdejmując rurkę z gaźnika paliwo leci ale , jak podłączę go do gaźnika to sucho przynajmniej mi się tak wydaje jak podłączę normalnie to moto nie odpali , ale jak wtrysnę trochę paliwa do gaźnika ( przez wlot powietrza od filtra ) to moto odpali popracuje wypali co to w gazniku bylo to co wtrysnelo i gaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że jeden wężyk wychodzi ten co idzie do takiego "rozdzielacza" co do dwóch gaźników , a i jest w kraniku jeszcze jedeno wyjście nie bylo ic tam podczepione , a od prawego gaźnika wychodził węzyk luzno leżał więc domyslam się że to wlasnie na jego miejsce jest te wyjście drugie w kraniiku , ( kranik odgołem ma taką część przy sobie takie coś i to własnie z niej wychodzi te drugie wyjscie ! to te coś :

post-61157-0-27749300-1391961417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...