Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 300 / Ocena ogloszeń


Rekomendowane odpowiedzi

Martinez - z tego co wiem ceny w ogłoszeniach nie są ostatecznymi, tylko wyjściowymi :)

Sprzedający takie sprzęty pewnie mają w planach zakup czegoś innego, więc też jak się dłużej nie sprzedaje to są coraz bardziej skłonni schodzić z ceny.

Proponuję więc próbować. Niby mówi się, że przed sezonem ceny rosną, chociaż sam nie jestem przekonany czy to prawda.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jako wyjadacza poprzedniej generacji jest taka. Zrób sobie prezent i zapłać raz, bo przy naprawach jak Filipr wspomniał o części będzie bardzo ciężko a nowe owiewki potrafią kosztować 1500zł w ASO i szlag trafia chytry plan.

Druga sprawa to taka, ze ten motocykl w najgorszym wypadku będzie miał max 1,5 roku, jak idziesz oglądać taką sztukę (przy założeniu, że jeździł tym przeciętny polak) idziesz oglądać absolutnie nowy motocykl. Ma być bliski ideału. Nie ma żadnej znajomości mechaniki tylko fabryczne rozwiązania.

Kupując czwartą sztukę i tak oszczędzasz, bo jest tańsza od nówki o jakieś 5 kawałków a w stanie adekwatnym do salonu. Trójka też spoko, takie otarcia to żaden problem, tylko trudno się to poleruje, bo lakier jest akrylowy więc moze się skończyć na położeniu nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj ogladac motorek z 3 linku, Okazalo sie ze owiewki jednak sa pekniete a nie tylko przetarte jak zarzekal sie sprzedawca przez tel.

pomijajac ten fakt z owiewkami stan tech. bardzo dobry, wkoncu to roczny motorek. Z poczatkowej ceny 13.500 utargowalem na 12.900

Czeka mnie naprawa albo wymiana z prawej strony tej duzej owiewki, malej dolnej i tej przy siodle + polerowanie tlumika.

Do tego zainwestuje w tylna opone bo ta juz najechala 9tys

Szacuje ze z naprawa i kosztami zarejestrowania zmieszcze sie w 14,000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj ogladac motorek z 3 linku, Okazalo sie ze owiewki jednak sa pekniete a nie tylko przetarte jak zarzekal sie sprzedawca przez tel.

pomijajac ten fakt z owiewkami stan tech. bardzo dobry, wkoncu to roczny motorek. Z poczatkowej ceny 13.500 utargowalem na 12.900

Czeka mnie naprawa albo wymiana z prawej strony tej duzej owiewki, malej dolnej i tej przy siodle + polerowanie tlumika.

Do tego zainwestuje w tylna opone bo ta juz najechala 9tys

Szacuje ze z naprawa i kosztami zarejestrowania zmieszcze sie w 14,000zl

 

No to gratulacje.

Do sezonu jeszcze trochę czasu jest. Szukaj plastików na ebay i allegro. Łatwo nie będzie, bo to świeży model, ale może uda się znaleźć.

Podeślę Ci na priv namiar do kolesi którzy mają sporo klamotów do różnych sprzętów. Może napisz do nich i poszukają Ci na zamówienie.

 

Pozdr.

F.

 

Jedną już masz: :)

http://allegro.pl/kawasaki-ninja-300-2013-owiewka-boczna-zielona-wwa-i3883820806.html

i prawy pług też:

http://allegro.pl/kawasaki-ninja-300-2013-plug-owiewka-dolna-wawa-i3883895074.html

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie.

Owiewki swoja droga. a czeka mnie jeszcze przygotowanie do sezonu.

Motorek ma 9tys przegiegu. Napiszcie prosze co powinieniem wymienic.

Napewno olej 10/40, filtr oleju oraz filtr powietrza jeśli chodzi o firmy duzego wyboru nie mam jest tylko jakies HifloFiltro

Nie wiem natomiast co ile powinno sie wymieniac filtr paliwa :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapewne jest, ale czy w wersji elektronicznej to nie wiem. Na pewno jest dodawana papierowa do każdego nowego sprzętu z salonu PL.

 

Pozdr.

F.

 

Nikt nie dodaje serwisówki innej niż zeszycik do którego wpisuje się przeprowadzone naprawy. Chcesz serwisówkę papierową, musisz zabulić szmal. Po polsku i w zasadzie każdym takim drobnym języku nikt nie robi, bo to nie opłacalne. W ogóle to przypuszczam, że trudno o coś innego niż EN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Chodziło mi bardziej o instrukcję obsługi a nie serwisówkę. Podstawowe czynności i ich częstotliwość są w instrukcjach zazwyczaj podane. Serwisówki faktycznie w wersji PL się nie znajdzie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...