Skocz do zawartości

buty nitro - gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

witam.Kolega ostatnio kupił sobie zupełnie fajne buty nitro, turystyczne za 280 zł.W sklepie, w którym je kupił już nie mają, można zamówić, ale trzeba czekać do 3 tyg.Więc mam pytanie czy wiecie gdzie można kupić takie buty od ręki, czy jest gdzieś jakiś przedstawiciel tej firmy.Interesuje mnie głównie trójmiasto i adresy www. Dzięki, nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk P. H.U. Marvel Czarny Dwór 2a

Gdańsk P.H.U. Zdanowicz Kołobrzeska 5/7

Gdańsk MASTER Trakt Św.Wojciecha 29

Gdańsk Rabittsport Przemian 17a

Gdynia Inglot i Krawczyk Motocykle Jesionowa 13

Sopot Inglot i Krawczyk Motocykle al.Niepodległości 960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące sie:

 

Po 2 miesiacach jazdy w butach nitro NB40 odkleila sie podeszwa lewewgo buciora na calej dlugosci, wlasnie dzis je oddalem do reklamacji i pojechaly sobie do importera -- szlag by to trafil :P musze smigac w adidasach wrrrr

 

 

Ps. Szajs ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiacach jazdy w butach nitro NB40 odkleila sie podeszwa lewewgo buciora na calej dlugosci

Aż tak źle z nimi? Bo właśnie zastanawiałem się nad kupnem butów nitro. Może jednak odłożę na coś innego.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kup cos innego. Aczkolwiek kupno szajsu tez jest oplacalne :P bo:

 

 

Dostaje po reklamacji nowe kalosze na które dawana jest od początku gwarancja, wiec smigam ciagle w nowych butach :P hehe --- tylko te pipeprzone czekanie :)

 

ps. kup jednak cos innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym ubiorem poszło łatwo. Tylko te buty nieszczęsne zostały :/

Nie wiem za bardzo na co się zdecydować.

Może coś takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=28771974

albo może takie AXO http://www.motocentrum.pl/shopping/product...large.php?id=53

Cholera wie co wybrać. Może ktoś ma jakieś namiary na fajne buciki?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Zdecydowanie kup cos innego. Aczkolwiek kupno szajsu tez jest oplacalne :clap: bo:

 

 

Dostaje po reklamacji nowe kalosze na które dawana jest od początku gwarancja, wiec smigam ciagle w nowych butach :( hehe --- tylko te pipeprzone czekanie  :crossy:  

 

ps. kup jednak cos innego :(

 

i jak nastepne pary tez sie rozwalaja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauwazylem ze takze nastepna para sie delikatnie rozkleja. Robie co w mojej mocy aby odleciala do konca ta podeszwa :clap: .... jak rozkleja sie wiecej .. co bedzie widoczne to zaniose je t am gdzie kupilem i wezme kase (która mi obiecali w momencie rozklejenie sie 2giego egzemplarza ) :crossy:

 

... i tym sposobem mam zaszczyt przejezdzic caly sezon w butach za free :(

 

a na nastepny sezon kupie cos innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes z 3miasta, to wybierz się na rynek na Przymorzu w niedzilę. Często mają tam "znalezione" buty i inne akcesoria motocykolowe po korzystnej cenie. Ja kupiłem w zeszłym roku skórę, "ProSport" za 200 zł. Nówka była jak kupowałem (pachniała noiwością). W sklepie koło 1000 zł.Buty widziałem za 300 zł ale były dla mnie za duże. Jest jeden koleś co wozi skóry i jest co tydzień ale często są kolesie którzy tylko jakies pojedyńcze egzemplaże mają i można coś fajnego trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauwazylem ze takze nastepna para sie delikatnie rozkleja. Robie co w mojej mocy aby odleciala do konca ta podeszwa :( .... jak rozkleja sie wiecej .. co bedzie widoczne to zaniose je t am gdzie kupilem i wezme kase (która mi obiecali w momencie rozklejenie sie 2giego egzemplarza )  :clap:  

 

... i tym sposobem mam zaszczyt przejezdzic caly sezon w butach za free :crossy:  

 

a na nastepny sezon kupie cos innego :(

 

A jezdzisz juz w 2 czy 3 parze ??

Szkoda bo bylem nimi zainteresowany a nic w podobnej cenie raczej nie znajde. Zostaje mi smiganie w adidasach :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauwazylem ze takze nastepna para sie delikatnie rozkleja

Dziś po raz pierwszy widziałem buty Nitro na żywo i stwierdziłem, że jednak poszukam czegoś innego. Nie wyglądały zbyt solidnie i to co piszesz tylko potwierdza to co myślę na ich temat.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdzisz juz w 2 czy 3 parze ??

Szkoda bo bylem nimi zainteresowany a nic w podobnej cenie raczej nie znajde. Zostaje mi smiganie w adidasach  :D

 

Czemu w adidasach ??? To najgorsze co moze byc !! Jak nie mozesz znalezc butow z taka cene to kup sobie wojskowo-policyjne buty. Ja swoje kupilem za 150 zl ze skory. Moze nie sa tak dobre jak buty specjalnie na moto, ale za to cena nie jest duza. Sa twarde, ale chwilka jazdy i juz ma sie wyczute biegi i tylni hebel. Fajnie wygladaja (kwestia gustu :banghead: ) i nie moge narzekac na nie zupelnie, przekmakac jak narazie to nie przemokly ani razu. Polecam takie buty dla kogos kto nie ma wylozyc co najmniej 300 zyli na buty. Poza tym mi noga rosnie szybko, jeden sezon i trzeba kupowac nowe buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...