Skocz do zawartości

Honda NSR - co wybrac:)??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was:)

 

A więc:

 

Tak sie dzis zastanawiałem na tej dzałeczce:) nad tym moto :P i doszedłem do następującego wniosku:) nsr-ki rocznik 90-92 to koszt jakis 3000-4500 no do 4000 piszą 4500 zeby było ze niby coś spuszczaja ale tak na moje oko to 4tys trzeba za taka dac potem mamy przepaść i jest 97-98 - cena ok. 7200-9000 a nie ma 93-96 to co pewnie by było w cenie takiej pośredniej którą właśnie posiadam ja ( czyli coś ok. 6500) i na www.bikepics.com nie ma za duzo tego rocznika w ogóle jest mało dostepny:( - noi tak sobie myśle że: jak mam kupic jakis 97-98 wybrakowane cos i dołożyc do tego nie wiem skąd to mnie wyjdzie jakies 7500 jak nie wiecej i chyba najlepszym wyjściem bedzie kupic :P ten 92-rocznik trafic na dobry stan utargowac max nisko i cieszyc sie tym i zostanie jeszcze na jakieś części kurtek kask:)

 

Co wy na ten temat sądzicie, podpowiedzcie mi może coś jeszcze umkneło mi po drodze - nie wiem. Czekam na wasze rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ale czy jest sens kupic tak po okazyjnej cenie jakiś 98 rocznik który chodzi po 9 tys kupisz za 6 i co sie okaze ze dołozyc trzeba do tego 3 tys, troszke chyba nie bardzo i czy nie lepiej wziąc taki 92 rocznik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zaczołem kurs na kat. A także spoko bedzie prawko a moto juz chce kupic teraz, aprilia - ale to czesci są zabujczo drogie :/ nie wiem czy wyrobie na nie. Jest takie jedno ogłoszenie gosć chce 4500zeta ale ona jest z 90 roku :P zdeka stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, powiem Ci rozek aprili ostatnio na aukcjach przybyło i jest więcej niż takiej Hondy NSR - a tak na marginesie to byłem u dilera(yamahy i peugota) gadałem z gostkiem który mi powiedział że jeżeli chodzi o Aprilie ma najdroższe części no ale cóż chce sie miec dobry moto z dobrymi osiagami - niestety to kosztuje :P takie życie :mrgreen:

 

 

 

Ps. nadal nik nie dał mi odp:(

 

Ale dziś byłem zobaczyć TZR0ke 125-tke - fajna: 97 rocznik 15tys. km, i gość chce 5500 do małej negocjacji z cłem ale jeszcze inne opłaty musze isc do użędu zapytac ile to bedzie mnie kosztowac i sobie policzyc czy mi sie to opłaci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to co innego świru :P !To w takim wypadku ja bym pomyślał o suzuki gs 500.Tylko,że wtedy w grę wchodzą starsze roczniki, a z tym pojawia się większe zużycie(chociaż niekoniecznie) i większe prawdopodobieństwo awarii.Bo ta nsr szybko bardzo Ci się znudzi.Chociaż Ty mówiłeś tylko o sprzęcie na wakacje, to wtedy bez różnicy, bo i tak po sezonie będziesz chciał się tego pozbyć.Tyle,że na gs-a prędzej znajdziesz chętnego.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale wiesz powiem Ci prawko bede miał w listopadzie jak dobrze pujdzie :P i mysle ze taka 125-tka do nauki, bedzie wsam raz bo planuje w nasteopnym sezonie po Maturce kupić cos większego ale do nastepnych wakacji jeszcze kupaaa czasu :P nie ma co planować tak w przyszłość.

 

Wydaje mi się ze jakaś 125-tka do nauki do nastepnego sezonu to trafny wybór:) - tylko jest problem z nabyciem jedziesz pół polski i sie okazuje rupieć na fotkach stan the best a w rzeczywistości - guwienko. A jak bym tak chciał pojeźdźić popatrzeć co maja do zaoferowania to połowe tej kasy bym na same podróze rozwalił a nie mam jej za duzo :mrgreen: ;) :) ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...