Skocz do zawartości

AMortyzatory tył 360mm do lekkiego motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam amortyzatorów do podniesienia ogona gn 250 - w oryginale są tam 315, ja szukam 360 (od osi oczek mocujących). Na allegro, jedyne co wyskakuje to;

 

http://allegro.pl/simson-amortyzator-s-51-amortyzatory-enduro-dlugie-i3705558589.html

 

Szukam informacji odnośnie innych motocykli, który mają powyższy rozstaw - znalazłem info o cb 750 i zephyrze 1100, ale ceny i dostępność - horror.

 

Czy jest sens bawić się w ta taniochę? zawsze to ma jakąś gwarancję itp, nawet jak zacznie się pocić, można je reklamować.

 

Motocykl będzie użytkowany przez moją Żonę, (55kg) więc tez nie będzie miał ciężkiego żywota.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nikt nie jest w stanie mi pomóc? Szukam w sumie z przedziału 360-370mm - boję się kupować powyższą chińszczyznę.

 

Po zamontowaniu tak długich amortyzatorów jazda tym motocyklem będzie horrorem :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie ciężko to stwierdzić, ale samo suzuki robi na tej ramie TU250 - któraś z jego wersji ma wsadzone tam bodajże (ta po 2008 albo 2009 roku) 18 calowe koło i amortyzatory właśnie 365mm - to samo tyczy grasstrackera (nieosiągalne części). Wiele osób przerabia w ten sposób gn'y i wg. opisów trakcja zostaje zachowana na porównywalnym poziomie.

 

Z resztą ostrzejsza geometria, raczej pozytywnie powinna wpłynąć na prowadzenie przy prędkościach osiąganych przez gn. Swoją drogą, jestem oczarowany tym motocyklem jako pojazdem do miasta :)

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...