Skocz do zawartości

Potrzebuję pomocy z wyborem SOFT enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem bardzo świeży w tych sprawach a niedługo zrobię prawko kat A2 i chciałbym się już porozglądać za maszyną dla mnie.

z tego co wiem Hard enduro jest tylko jednoosobowe i droższe w utrzymaniu więc odpada, ja potrzebuję 2- osobowej maszyny która zawiezie do miasta jak i pośmiga w terenie (las,łąki i nieco trudniejszy teren)

problem jest w tym że jak przeglądam oferty w internecie to nie potrafię odróżnić hard enduro od soft enduro

(wiem tylko tyle że do soft sie zalicza np. honda XR250, Suzuki DR 350 i kawasaki KLX250R) tyle mojej wiedzy raczej szukam maszyny o pojemności 250cc w 4t bo mocniejsza to chyba samobójstwo jak dla świeżaka jako pierwsze moto(chyba że w "softach" to nie ma aż takiego znaczenia) :)

chciałbym aby mi ktoś wypisał kilka modeli motocykli które są SOFT enduro(chyba najlepiej w 4t). wpadła mi w oko Suzuki DR 350 co o niej myślicie?

 

kwota jaką chciałbym przeznaczyć na moto w granicach 6-7 tyś zł

Byłbym naprawdę bardzo bardzo wdzięczny. jeśli to ma jakieś znaczenie większe to ważę 80KG a wzrost 185.

 

z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez Bizon207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xr400,drz 400, yamaha ttr/tt/xt, mimo że świeżak, to szukaj czegoś powyżej 250ccm, myślę że z twoimi rozmiarami to i dominatora byś stopniowo ogarną bądz jakąś dr, musisz przysiąść zobaczyć co ci lepiej leży, czy coś wąskiego lekkiego co łatwo sie prowadzi w terenie, czy trochę większe i mocniejsze na asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poczytać samemu to nie łaska? wszystko mają za Ciebie koledzy zrobić, może jeszcze nosek podetrzeć? masz w dziale multum tematów o wyborze motocykla tego typu - o identycznych niejednokrotnie założeniach. łap się za czytanie - dowiesz się znacznie więcej, niż tylko leniwie czekając na tych, którym jeszcze będzie się chciało powtarzać kolejny raz to samo

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...