Skocz do zawartości

Turystyk na krótkie i dalekie wyprawy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam czopka, ale tez Japonia :tongue: Bynajmniej moj kumpel ma Ducata 999 i po przejazdzce nim nie mam pojecia dlaczego fani Ducati przechwalaja te makaroniarskie sprzety ponad Yamahe czy Honde... Chyba lubia placic za logo firmy albo nie patrza na motocykl jako na funkcjonalny tylko wyrozniajacy sie :biggrin: np. w przypadku Ducati 999 chyba najbrzydsza "gebą" wśród scigaczy :blink: ..ale kwestia biustu, kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz dla Ciebie pojazd rolniczy, a dla mnie super sprzęcior na krótkie i długie wypady :) Każdy lubi co innego, ale wracając do tematu postu, to motórzyści lubujący się w turystykach chwalą zawsze V-Stroma, chociaż osobiście, to nie moja baja :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czopka, ale tez Japonia :tongue: Bynajmniej moj kumpel ma Ducata 999 i po przejazdzce nim nie mam pojecia dlaczego fani Ducati przechwalaja te makaroniarskie sprzety ponad Yamahe czy Honde... Chyba lubia placic za logo firmy albo nie patrza na motocykl jako na funkcjonalny tylko wyrozniajacy sie :biggrin: np. w przypadku Ducati 999 chyba najbrzydsza "gebą" wśród scigaczy :blink: ..ale kwestia biustu, kwestia gustu :)

 

Ha ha ha ale bzdury, a śmigałeś na Ducati na Ohlinsie np. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

999 z 2006, Quick Shifter z pełni zintegrowanym sportowym sprzęgłem, jak napisalem wczesniej nie widze w tym nic fajnego, bo to nie moja bajka, ale z pewnoscia wielu sie ze mna zgodzi, ze japonia w sporcie sie nie nudzi, ale Ty jako fan makaroniarskiej technologii z pewnoscia bedziesz bronil Ducatów :) Pzdr :wink:



Ja śmigałem i wstydziłem sie puścić klamke sprzęgła na światłach bo kierowcy puszek mi uwage zwracali,ze coś mi rumpoli w silniku:)

ale...każda potwora znajdzie amatora

Hałas jakby goniło Cię stado psów razem z łańcuchami :)

Edytowane przez Lorenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem i wstydziłem sie puścić klamke sprzęgła na światłach bo kierowcy puszek mi uwage zwracali,ze coś mi rumpoli w silniku:)

ale...każda potwora znajdzie amatora

 

Czyli nie umiałeś wystartować :D ha ha ha

 

999 z 2006, Quick Shifter z pełni zintegrowanym sportowym sprzęgłem, jak napisalem wczesniej nie widze w tym nic fajnego, bo to nie moja bajka, ale z pewnoscia wielu sie ze mna zgodzi, ze japonia w sporcie sie nie nudzi, ale Ty jako fan makaroniarskiej technologii z pewnoscia bedziesz bronil Ducatów :) Pzdr :wink:

 

Hałas jakby goniło Cię stado psów razem z łańcuchami :)

No widzisz, nie do końca, ujeżdżałem Japońce, miałem ich chyba z 3 sztuki ..... po Bandycie 1250 S ..... który mnie znudził na maxa przesiadłem się na ST4S ..... i to jest jazda, silnik, zawieszenie, hamulce, sprzęt robi to co chcesz, piękna sprawa.... ale jak sie lata na prostych to Japoniec wystarcza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie do końca, ujeżdżałem Japońce, miałem ich chyba z 3 sztuki ..... po Bandycie 1250 S ..... który mnie znudził na maxa przesiadłem się na ST4S ..... i to jest jazda, silnik, zawieszenie, hamulce, sprzęt robi to co chcesz, piękna sprawa....

 

 

 

 

A może w końcu nauczyłeś sie jeździć :cool:

 

Nie uznaje diesla <rechota> w osobówce i <klekota> w motocyklu



wolałbym jeździć bandziorem 1250 niz st4 dziwne? chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...