Skocz do zawartości

yamaha xt600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem na tym forum i jeszcze niewiem co i jak. Mam problem ze swoją yamahą ponieważ kupiłem ją nie dawno ale po jezdzeniu się rozsypała, kupiłem wał tłok cylinder, wymieniłem i złożyłem wszystko chodzi tak jak na leży ,choć nie do końca ,ponieważ coś się stało że nie ciągnie z baku paliwa do gazników przepływ ma z baku do gaznika ale nie chce dać znaku życia prosze o pomoc z gury wielkie dzięki. prosze o jak najszybszom odpowieć pozdrawiam.

Edytowane przez 123456789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam mam problem z xt,niedawno go kupiłem z chęcią zrobienia i polatania ale jeden problem mnie przewyszył,wienc tak ustawiam rozrząd wszystko jest ok przekrencam wałem i rozrząd już jest przestawiony niemam pojęcia jak to możliwe że łańcuszek jest napięty a zrobie jeden obrut i łańcuszek zmienia swoje położenie iniemam pojęcia jak to zrobić proszę o pomoc,z gury wielkie dzięki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ustawiam rozrząd iskładam ikrence dwa razy czy jak bo ustawiałem tak że ustawiłem to ipięć razy krenciłem aż łańcuszek znalazł się w tym miejscu co go założyłem ale wciąż to nie wyjaśnia czemu co obrut on się przestawia jest naciągnięty to wienc w jaki sposub coś jest krzywe czy spieprzone bo naprawde odchodze od zmysłów. dzięki za odp



bo tak szczeże to już odchodze od zmysłów,ogulnie to odpalała ale puzniej wkrenciła się podkładka taka blaszka no i łańcuszek ją wciągnoł pokrzywiło mi zawory tak wienc kupilem głowice zawory przełożyłem do swojej dotarłem poskładałem i się zaczeło łańcuszek zaczoł sam sie przestawiać co obrut i niewiem jaka jest tego przyczyna pomużcie z gury dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ustawiam rozrząd iskładam ikrence dwa razy czy jak bo ustawiałem tak że ustawiłem to ipięć razy krenciłem aż łańcuszek znalazł się w tym miejscu co go założyłem ale wciąż to nie wyjaśnia czemu co obrut on się przestawia jest naciągnięty to wienc w jaki sposub coś jest krzywe czy spieprzone bo naprawde odchodze od zmysłów. dzięki za odp

 

bo tak szczeże to już odchodze od zmysłów,ogulnie to odpalała ale puzniej wkrenciła się podkładka taka blaszka no i łańcuszek ją wciągnoł pokrzywiło mi zawory tak wienc kupilem głowice zawory przełożyłem do swojej dotarłem poskładałem i się zaczeło łańcuszek zaczoł sam sie przestawiać co obrut i niewiem jaka jest tego przyczyna pomużcie z gury dzięki

 

Koła zębate i sam łańcuch do szczegółowej inspekcji

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...