Skocz do zawartości

Sportster kable od świateł pod błotnikiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam model sportster 2007 xl N, fabrycznie motocykl miał krótszy błotnik.

Motocykl był sprowadzony bo małej wywrotce dlatego ma zalożony błotnik od zwykłego sporta.

 

Wczesniej kabel byl przyklejony do błotnika, jednak gdy przerabiałem swiatła na europejskie musiałem go odkleić.

Wczoraj rozkreciłem błotnik, tylne koło, kierunki. I teraz mam problem jak zamontować ten kabel po błotnikiem.

 

Zadnych zaczepów tam nie widze, dlatego prosiłbym o jakies informacje jak taki kabel idzie fabrycznie w zwykłym sporsterze na wzór tego dorobie sobie jakies uchwyty czy coś.

A moze przykleic go jakims silikonem.

 

Jesli ktos dysponowoałby jakimis zdjeciemi.

 

Ewentualnei może ma ktoś jakis pomysł na poprowadzenie tego kabla. Ładna pogoda, nowe opony a moto stoi przez głupi kabel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błotnik ma mnustwo dziur na śruby, po bokach na wąsy, u góry na śruby siedzenia pojedynczego czy podwójnego, i z tyłu na lampę i mocowanie tablicy.

Jesteś Polak to dasz radę.

Sportsters come equipped with rear directional signals installed to the rearmost hole of the rear fender trim. The disconnectible indicators leads branch off the rear wiring harness inside the rear fender.

 

A to link do całej instalacji:

http://www.ehow.com/how_7990440_install-rear-turn-signals-sportster.html

A tu do krutkiego błotnika:

http://www.harley-davidson.com/en_US/Media/downloads/Service/isheets/-J04940.pdf

 

Sporo tego w internecie.

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyść dokładnie blotnik od spodu, kup jakiś dobry klej epoksydowy albo poprostu żywice epoksydową czy poliestrową, kup kawałek wężyka PCV takiego przezroczystego jak kiedyś używało się do paliwa, grubość wężyka zależy od ilości kabi które chcesz nim poprowadzić. Wklej wężyk punktowo (na kleju) lub zalej żywicą . Można też punktowo wzmocnić szpachlą z włóknem szklanym . Proste ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...