Skocz do zawartości

Prosze pomozcie!!!!!!!!!!!Problem z aprilia RX!!!!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam PROBLEM!!!Dolałem wczoraj oleju do dozownika(niby taki sam lal poprzedni wlasciciel)poszedłem pojezdzic za ok 3 h wrocilem do domu i odstawilem motor.Pozniej za ok 4 h znow chcialem pojezdzic lecz motor nie chcial odpalic.Probowalem na pych i nic to nie dalo.Sprawdzalem iskre -dobra byla, na innej swiecy i tez nie jazyl.Wlalem troszke paliwa do cylindra i cos zaczal z pychu lapac lecz wtedy zapomnaielm kranika odkrecic i chyba oleju troche za duzo wzial bo dymilo.Pozniej jak go rozkrecilem to elegancko pali z kopa lecz na pierwszych biegach przy wiekszych obrotak przerywa.Myslalem ze musi tylko przepalic tamten olej zostawilem go zeby pochodzil z 1 h takze pojezdzilem troche na 5 biegu jak go bujne idzie normalnie ale na pierwszych strasznie przerywa czego to moze byc wina bo ja juz naprawde nie mam sily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy włączasz ssanie podczas odpalania silnik??? Mam nadzieje ze dobrze wyczyścileś gażnik. Sprawdz jeszcze filtr powietrza i spróbuj wymienić paliwo na inne, może jest jakieś wątpliwej jakości. Możliwe że uszkodzony masz semmerring na wale korbowym, w takim przypadku możesz pieć problemy z rozruchem silnika, gdyż w skrzyni korbowej nie ma właściewego podcisnienia do zassania mieszanki paliwowo powietrznek. Ponadto skoro mowisz że przeczyściłeś wszystkie dysze w gażniku to powiedz mi jak ustawilęś śrubę składu mieszanki na wolnych obrotach, chyba nie wkręciłeś jej na maxa??? 8O , bo wtedy silnik napewno ci nie odpali. Zazwyczaj są one wykręcone o 1do 2 obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...