Skocz do zawartości

peugeot speedfight 1 nie pali ;p


sebek600
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Mam taki problem kupiłem właśnie skuterek peugeot speedfight 1 w stanie uszkodzonym.Nie był on odpalany okolo 1rok

SSkuter nie pali czyściłem gaźnik lecz to nic niedało.Iskra jest.Gdy pod świece podleje troszke benzyny to powoli chyta lecz i tak wkonu i tak nieodpali.Dodam że skuterek jest 2t.Co to moglo by być

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze podłaczyłeś? bo jeżeli po podlaniu załapuje to znaczy że kompresji coś ma inaczej wszysystko by przeleciało przez pierścienie do skrzyni korbowej i by nie załapał. Sprawdź czy zaciągnięsz ustami podciśnienieto paliwo dochodzi do komory pływakowej bo być może jest przegięty pływak i nie otwiera zaworka i bedziesz tak kombinowac i kombinowac a on nigdy nie poda ci mieszanki do gaźnika :) Jeśli to wszystko bedzie ok to spróbój na wiertarkę go odpalić zatykając ręką dolot powietrza do gaźnika i jeśli dostaje paliwo a ma słabą kompresje powinien zapalić po chwili kręcenia a jeżeli nadal to nic nie da bedziesz musiał zajrzeć do uszczelniaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuterek odpalil ale tylko na kopkę ;p strasznie kopci pewnie wina oleju i momentalnie skacze temp. pewnie wina plynu w chlodnicy lub jego brak ;p



jeszcze 1 pytanko ;p

niewiecie czemu skuter moze strasznie kopcić,czemu skacze temp. i dlaczego niechce odpalić na starter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kopci i skacze temperatura płyn chłodniczy leje ci sie do tuleji uszczelka pod głowica jest rąbnięta od te kopcenie "para" to ze nie może odpalić na rozrusznik co masz na myśli? wgl nie kręci czy kręci a nie ma siły żeby zapalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...