Skocz do zawartości

wrzesień 2013 latanie - enduro - cross Radom


Misiek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na forum jestem nowy także sie ma wszystkim.

Szukam osób, z którymi mógłbym wspólnie polatać na enduro cross, posiadam KTM SX 125

Jestem amatorem i cuś się lata "orze jak może " :) także, jak macie propozycje to chętnie wspólnie polatam.

ciekawy tor jest za elektrowciepłownią, miejsce na grila, potańcówę i latanie/

Jestem "już" na miejscu w Radomiu, podaję kontakt 509 891 609, dzięki za odpowiedź.

pozdrawiam wszystkich

Michał

 

 

 

 

 



Ewentualnie jak wolicie można spotykać się na torze na miejscu np,w każdą niedzielę,już jestem z dwoma endurowcami umówiony.

chyba, że w tym mieście są tylko plastikowce :) he he,

W lublinie nie było miejsc na torze w każdą niedzielę ....

kur....czy ktoś tutaj w ogóle lata na enduro/cross czy tylko quady i plastiki.

słyszałem, że Ryszard Augustyn zamknął sklep bo nie było komu kupować części :) to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe HONDY się nie psują więc sklep był niepotrzebny :laugh:

Dokładnie :excl: :biggrin:

I aż dziwne, że jeszcze nie ma salonu kawasaki w naszej wiosce :wink:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak, są jacyś chętni na niedzielne latanie za elektrociepłownią na enduro, czy tylko internauci i bajkopisarze ?

Są jacyś mężczyźni na crosach czy tylko Romety i plastiki :) He He

Słyszałem, że Radom słynie z braku chęci do czego kolwiek ,deszcz i już płacz...

ja jechałem po Chorwacji z żoną 4 godziny w deszczu z usmiechem na ryju :) a tu umawiam się z kolega na enduro a on mi pisze, że deszcz kropi :) Uha ha ha ha

bez urazy oczywiście mam tu na myśli niektóre "mamałygi " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę buzer biodrowy na moją protezę to Ci Misiek potowarzyszę nawet w zamieć śieżną :wink: Ale niestety sprzęt nie do namierzenia, a bez tego mogę nogę zgubić :blink: i będzie zajebiście bolało :banghead: .Muszę chyba ze Szpakiem z ASM-u pogadać coby mi taki ochraniacz zaprojektował :buttrock:



Dokładnie :excl: :biggrin:

I aż dziwne, że jeszcze nie ma salonu kawasaki w naszej wiosce :wink:

Oh, Karol jak możesz... Po ponad sezonie na Magnie w przyszłym roku zamierzam polatać VFRą 800 albo Bandytą możę 1200, na bank żaden z nich nie dorówna mojej Spectrze :icon_razz: , która odpoczywa po długich i ciężkich latach wściekłego latania pode nmą w cieplutkim garażu na pudle z numerem 1 :buttrock: . Jeszcze mnie na niej zobaczysz, ale tylko na wietrzeniu staruszki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też po kolizji, miałem nogę złamaną i do dzisiaj mam jeszcze druta :) także endurko dość lajtowo bez przegięć i popyrkać po lesie i tyle :)

w zeszły sezon jak jeszcze miałem Husaberga, wyskoczyliśmy w Lublinie na Kraśnik na lasy, desczcz nap**dalał niemiłosierny, zabawa na całego, wpuściliśmy się w głęboki las...trasa zajebista, szło jak wściekłe, ..z górki na górkę i z górki..w samym dole lasu, silnik paf, i zdechł i nie ..uja odpalić, pier**lnął stator, pchanie 3 godzi w błocie, później już na linkę :) MASAKRA

Co do bandyta 1200 jak kolega pisze bardzo fajne moto ale tylko w 1200 :) miałem :)



jak lubisz enduro to mały quad jest alternatywą, Honda TRX 250 tylna oś bujana i starczy na lekki teren, mało pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oh, Karol jak możesz... Po ponad sezonie na Magnie w przyszłym roku zamierzam polatać VFRą 800 albo Bandytą możę 1200, na bank żaden z nich nie dorówna mojej Spectrze :icon_razz: , która odpoczywa po długich i ciężkich latach wściekłego latania pode nmą w cieplutkim garażu na pudle z numerem 1 :buttrock: . Jeszcze mnie na niej zobaczysz, ale tylko na wietrzeniu staruszki :notworthy:

po primo - Titi nie strasz, że wreszcie się weżmiesz za spectrę i wróci to na drogi- skąd weźmiesz do tego części :wink:

po drugie primo- nie wiesz co piszesz, skoro uważasz że bandyta nie dorówna kawał...cośtam...taka sytuacja... :biggrin:

 

A na poważnie, Misiek poniżej masz link z nr tel do Bartka:

http://allegro.pl/suzuki-dr650-94r-i3549734102.html

Lata z znajomymi po krzaczorach na LC4 chyba obecnie - jak chcesz to przedzwoń - On raczej tu na forum nie zagląda :wink:

 

Zapomniałem - Mucha z forum męczy ostatnio WR 450 - z tego co widziałem w jego Busie = może się zgadacie.

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol wiesz że jestem w stanie nawet do Harleya graty namierzyć a cóż dopiero do Kawasaki a Spectrze płytki zaworowe tylko zapodać. No i można nowe oponki założyć, takie z białym lampasem :wink: . Zresztą u was wszystko się dostanie :laugh:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

dzwoniłem do Bartka, wstępnie jakiś wypad planują na niedzielę pod Puławy na zapierdalankę po lesie :) także chyba zabiorę się z nimi polatać :)

muszę latać bo mnie nosi...\

dzięki za kontakt do kolegi, jeszcze się kilka innych osób odezwało także będzie GIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, ja na szczęście zawsze miałem za młodu ochraniacze ale niektórzy kumple mieli to w dupie, dzisiaj jak nie łamie w kościach do w d...i tak na zmianę :) \

jak się ma ponad 30 trzeba się już jakotako oszczędzać :)

zastanawiam sią nad zakupem jakiegoś moto na miasto, zobaczym jak to będzie narazie endurko, a na asfalt czasu już brak.

na wiosnę zrobi się fajną impreze mały zlot na łonie natury za elektrociępłownią :)



słuchaj a po tej budowie można latać? jakiś fajny teren jest do śmigania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...