Skocz do zawartości

Honda CBR 125 , 2004


Czinu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem szczęśliwym nabywcą motoru Honda CBR 125 rocznika 2004

- zarejestrowany
- opłacony

Jednakże w kwestii sprawności motoru jestem całkowicie zielony
Sezon się skończył a motoru muszę się pozbyć ze względu na wydatki.

 

Motor odpala bez problemu, czasami gaśnie gdy mam go na luzie i przesuwam motor do tyłu.

Poprzedni właściciel informował mnie że akumulator jeszcze podziała ale jest do wymiany
I tak właśnie się dzieje podczas chłodnego poranka gdy nie odpalę motoru to muszę wsiąść go na popych

wówczas po sekundzie odpala no i akumulator już trzyma cały dzień bez szfanku.
( co prawda była tylko jedna taka sytuacja gdy go nie odpalilem od razu a światła i wyświetlacz był włączony - moja teoria to po prostu wyświetlacz i owe lampy zjadają aku - dlatego trzeba go od razu odpalić bez ceregieli i jest wszystko OK )

 

Motor prezentuje się świetnie, z przodu ma wyświetlacz na którym są wyświetlane
-obroty
-godzina
-przebieg 1 i 2
-główny przebieg
-prędkość

 

Owiewki są zadrapane, jedna nawet chałupniczo zmodernizowana i ucięta lecz mimo wszystko nie zamienił bym jej na inną. Przód bez owiewki i 2 światła długie i krótkie, Opona jeszcze potrzyma 1 sezon.

 

Spalanie od 3 do 3,5 litra - sprawdzałem
Prędkość max - 120/h ( może trochę więcej ale to dobrze nie wróży tej masie motoru oraz jemu samemu )

I to chyba wszystko co mogę powiedzieć o motorku.

Pytanie :

Na ile mogę wycenić ten motor ?
Czy takie przeróbki dodają wartości czy ją obniżają ?

Jak powinienem zarekomendować ten motor ?

 

Nie chce w nim ukrywać żadnych wad ani nic z tego rodzaju - po prostu się nie znam. Wiem że honda cbr 124 to ekonomiczny szatan - na miasto nie ma lepszego i prawdopodobnie w przyszłym sezonie kupie taki sam ze względu na niskie spalanie

prędkość 60km/h rozwija bardzo szybko - a jak wiadomo w mieście to max


post-54940-0-82166800-1379069943_thumb.jpg

 

post-54940-0-68231900-1379070017_thumb.jpg

 

post-54940-0-18832900-1379070024_thumb.jpg

Edytowane przez Czinu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR to jest 4t a nie 2t.

2t była NSR (poprzedniczka CBR)

I tak szczerze to dużo za to nie dostaniesz.

Nowsze sprawne CBR 125 chodzą po 3000zl

Kumpel ma na do sprzedania za 3500 CBR 125 z roku 2000+ nie wiem dokładnie ale już jedna z tych nowszych.

Serwisowana od nowości w ASO, sam nawet tam żarówki nie wymieniał, więc stan jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...