Skocz do zawartości

Apka RS 125 '09 - wersja RM


Week
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)


Pierwsze moje cacko to skuterek Kymco Super 9 :D

kv0n.jpg

Od 13 roku życia gościła razem ze mną :D dbałem dbałem, troszkę podrasowałem go - ogólnie wersja sportowa, obecnie stoi w garażu i czeka na klienta :)


Jednak w tym roku, dokładnie w kwietniu przyszedł czas na nową niunie :) oto i ona :)

f925.jpg


Zadowolony jestem, bo trafiła mi się wersja RM z roku 2009, co jest rzadkością :D

A jako, że lubię się grzebać w motorkach i wymieniać części z seryjnych na sportowe, to wymiany dokonałem :)

A dokładniej...

- wydeszek Jolly Moto

- zawór wydechowy sport RAVE 2

- odblokowany moduł

- tłok Wossner


Na chwilę obecną to zainwestowałem w osiągi :) ale pieniążki mam jeszcze, wiec słucham waszych propozycji co do motorku, co wymienić - co pozostawić, kolorystyka, optyka, itp.

I dodatkowo kilka zdjątek :D


0nxz.jpg

qdca.jpg

il7k.jpg

6lgb.jpg

i9nb.jpg

vtvm.jpg

8mje.jpg



LwG ! :)

Edytowane przez Week
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski sikają, Golfiacze na światłach wymiękają, hamulce- klasa, osiągi- klasa, wygląd- pinkna włoszczyzna. Heh, z nostalgią wspominam ten filmik

, oto i ja- sekunda 8. Po prostu te motocykle od razu widać na tle innych. ;)

 

Z sugestii to mam nadzieję, że strój na moto masz porządny i że obserwujesz zużycie przedniej opony, bo na zdjęciach wygląda, że nie jest pierwszej świeżości. Wizualnie motocykl perfekcyjny w standardzie, więc nie wiem co Ty byś chciał tutaj zgrzebać jesio. Lewa w górce i szanuj motocykl, a będzie Ci służył długo. :)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych tematów dotyczących zmian i sugestii dotyczących RS 125 polecam ostatnie z działu "mechanika 2t". :P Tylko się nie bierz za żadne cylindry 160cc i inne dłubanki, bo przyjadę do Warszawy i w czapkę dostaniesz za niszczenie pięknego motocykla. :ph34r:

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...