Skocz do zawartości

Gdzie motoknajpka w Piasecznie?


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Piasecznie lub bliskiej okolicy (Konstancin, Iwiczna itp) jest jakaś knajpka typowo motocyklowa?

 

Sprawdzona, bezpieczna, z szybkim żarełkiem, napojami bezalkoholowymi i fajnym klimatem, no i parkingiem dla maszyn?

 

Coś jak kiedyś u Free Radicalsów na Służewcu, prowadzona przez motocyklistów dla motocyklistów...

 

PS. wszystko co w Wawie (z 2OO na czele) jest za daleko, chodzi o miejsce blisko domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda; czyli jest nisza do zagospodarowania dla aktywnego biznesmena :).

 

Tak myslę, że w Żabieńcu na Mostowej zaraz za Ptaków Leśnych (po lewej na Górę Kalwarię) stoi nowa stacja kontroli pojazdów z myjnią, placem zabaw dla dzieci i obszernym pustym parkingiem, teoretycznie świetne miejsce dla moto knajpy ale jak by tu zaproponować szefowi żeby knajpę dla nas otworzył? ;). Niedawno jak myłem tam auto podszedł i wypytywał o opinie, zachęcał żeby odwiedzać, myć, widać było, że pomysły i fundusze ma (nie wszystkie myjnie mają ogrodzony i wyposażony plac zabaw), ale że miejsce na razie na siebie nie zarabia. A ja jak głupi od razu zamarzyłem o knajpie dla nas na tym parkingu ;).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda; czyli jest nisza do zagospodarowania dla aktywnego biznesmena :).

 

To jaki chcesz nad czyms pomyslec to :

Udaj sie do Piaseczynskiej Kolei Waskotorowej, znaczy sie w to miejsce i wpadnij do restauracji Odjazd.

Obok jest warsztat customowy i jak bylem jakis czas temu szukajac miejsca na Clubhouse dla mojego klubu to wlasciel tego Odjazdu byl otwarty na rozmowy.

Powiedzial nawet ze chetnie moznaby knajpe zaopatrzyc w akcenty motocyklowe, obrazy, stare ramy itp.

 

Idzie koniec sezonu to zagadaj znowu z nim aby w zime sie bylo gdzie spotykac

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się otwartość kojarzy z tym, że właściciel umieszcza jakieś elementy charaktertyczne dla danej grupy w swoim lokalu, ale nie za dużo, żeby też zadowolić innych przebywających w środku. Takim przykładem jest dom wypoczynkowy PodFortami w Srebrnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej - miejsce nastawione na nautralne wycieczki i kolonie, ale po wejściu od razu widać, że obiekt prowadzi motocyklista - nad barem wisi stary motockl, wszędzie "walają się" różne nasze akcenty, a jak się przyjedzie motocyklem to właściciel wręczy gratis klucz do garażu dla motocykla. Byłem tam parę lat temu i byłem zadziwiony jak ludzie mogą sobie dopasować swój lokal pod swoje zainteresowania, jednocześnie nastawiając sie na zupełnie niezwiązane z tematem grupy wycieczkowe. I taki lokal jest prawdziwie otwarty dla motocyklistów, bo widać to już od progu :).

 

http://www.podfortami.com/onas.html

http://www.podfortami.com/osrodek/podfortami006.jpg

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...