Skocz do zawartości

Regulacja zawieszenia w Suzuki GSX600F


Rekomendowane odpowiedzi

W ktora strone mam miec skrecona kierownice?  

Kluczykiem w lewo. Trzeba go wcisnac? Jak wciskalem, to stacyjka obnizyla sie i przekrecila sie bardziej w lewo - juz tak jakby miala zaskakiwac blokada, ale trafia na jakis opor???  

Czy po zablokowaniu stacyjka pozostaje w pozycji wcisnietej?

 

 

kierownica oczywiscie w lewo ale nie na maxa... powoli odbijaj w prawo i wtedy powinna wejsc. Dzieje sie tak dlatego ze otwór na bolec nie jest na samym koncu a troszeczke blizej... ja tez tak mam w kazej aprilii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszly do mnie kolejne watpliwosci odnosnie mojej Suzi...

 

Na prawej manetce mamy przelacznik swiatel - jest on 3 stopniowy: calkowicie zgaszone, wlaczone zegary i swiatla.

Czy to normalne, ze na srodkowej pozycji podwietlaja sie tylko zegary - nie powinny palic sie takze swiatla pozycyjne?

 

 

Kolejna sprawa to rozruch na ssaniu. Czy przy obecnych temperaturach mam zapalac z ssaniem? Jesli zgasze ssanie zaraz po uruchomieniu silnik przy ruszaniu wyraznie sie muli i slabo ciagnie. Natomiast przy wlaczonym ssaniu obroty trzymaja sie prawie na 4tys i przy zalaczaniu biegu za serce lapie mnie glosne "klikniecie" zarzucanej jedynki. Zapewne nie jest to zdrowe dla skrzyni... Wiec co mam robic, aby silnik ciagnal ladnie zaraz po uruchomieniu, a skrzynia nie tracila na zywotnosci??

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dźwignią ssania delikatnie pomanewrować. Nie musi być ona ustawiona w opór. Po zapalaniu silnika na ssaniu (nawet w lato) i po wskoczeniu ta wspomniane 4 tys musisz delikatnie odjąć ssanie, tak by obroty były około 1500 - 2000.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...