Skocz do zawartości

Chorwacja-Wrzesień 2013


RYCHU79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już odpowiadam:

-termin bez zmian bo i tak wywalczony z trudem

-jade solo

-temat mam też na innym forum i wstepnie zadeklarowała sie jedna para ale znajac życie wszystko i tak rostrzygnie sie kilka dni przed wyjazdem

-predkosc dostosowana do całosci ale na autostradach wypadałoby utrzymywać te 130 km/h bo campery nas objada :biggrin:

-jak w pierwszym poscie celem jest Pag lub Krk

-W tym roku zrobiłem już dwie duże trasy:

1.Słowacja-Wegry-Chorwacja magistrala do Dubrownika-Czarnogóra-Albania-BiH-Serbia-Czechy

2.Objechałem Litwe,Łotwe, Estonie

 

Ten wypad jest typowo wypoczynkowy pełen lenistwa,smażenia na słoneczku,kapieli w morzu i zimnego browca żeby naładowac akumulatory na zime.

Jeden dzien chce poswiecic na plitwickie jeziora i oczywiiscie można pokrecic sie po wyspie ale piorytet to wypoczynek.

Pozdro

Siemka.

Dzięki za info. Tak jak piszesz odnośnie składu, tak i w moim przypadku sprawa rozstrzygnie się przed samym wyjazdem. Narazie bos mie nie podpisał urlopu ale bede negocjował :D Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na pytania na forum i po za:

 

-celem jest Pag-Novalij

-przejazd na wyspe mostem

-ruszam z Prudnika 02.09.13 o 5:00 rano

-powrót 9-10 wrzesien

-namiotu nie biore

-zatrzymujacym sie na papieroska co 30 min dziekuje z góry

-przelotowa na autostradach 130 km/h(żeby nie zmeczyc mniejszych pojemnosci :biggrin: )

 

Prosze osoby zainteresowane wyjazdem na 100% o potwierdzenie i wysłanie na PW nr. tel

Dzieki podpowiedziom Satriael z tego forum, poddałem trase małym modyfikacjom km wychodzi o kilkadziesiat wiecej od pierwotnej.Nowa zachacza o Alpy i kawałek magistrali 8

Z Wiednia do Graz zamiast A2 pojechać S6 i przed Bruck an der Mur odbic na Graz autostrada S35 a w Chorwacji na wysokosci Senj odbic na magistrale.

https://mapy.google.pl/maps?saddr=Ksi%C4%99dza+Skowro%C5%84skiego,+Prudnik&daddr=Tanzenbergtunnel,+Bruck+an+der+Mur,+Austria+to:Senj,+Chorwacja+to:Seline,+Chorwacja+to:Novalja,+Chorwacja&hl=pl&ie=UTF8&sll=44.315005,15.654144&sspn=0.768395,1.234589&geocode=Fa3Z_wIdgYIMASl3mmr56pcRRzF5M7kCbqBMrg%3BFcDQ0wIdnZXpACl9q5PTsx5uRzE_GcLU_VxfWA%3BFbB7rgIdNWnjAClTjq6mhJljRzG0JuOYYgkS7g%3BFWOaowIdgyrsACl1-5O0HJRhRzEi1xQaclLGjg%3BFZXfpwIdMCLjACl_BaRPKUpiRzFuTQHIgW6drQ&oq=nov&mra=ls&t=m&z=12

 

Zadeklarowane osoby prosze o inf. czy pasuje wam taka trasa dojazdowa czy lepiej szybki dojazd na Pag i z niego wypad na 8, oraz kto startuje ze mna a może ktos chce dołaczyc w trasie ?

Tanie noclegi w Prudniku niedaleko mojego miejsca zamieszkania, jesli bedzie potrzeba moto na noc można zostawic u mnie w garażu( max 2 szt)

pokoje gośćinne » Prudnik, Powstańców śląskich 1

lub

http://www.eholiday.pl/noclegi-yx6155.html

 

agroturystyka pare km od miasta.

Zostało pare dni wiec prosze o konkrety żeby zgrac całosc.

Pozdrawiam

Edytowane przez RYCHU79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-przelotowa na autostradach 130 km/h(żeby nie zmeczyc mniejszych pojemnosci :biggrin: )

Miło, że sie mysli o mnie ;)

Mini przegląd zrobiony, tylna opona wymieniona. Motong gotowy do drogi.

Ustal może zbiórkę w Prudniku na jakimś pargingu/stacji benzynowej. Będzie łatwiej sie znaleźć.

Edytowane przez Alt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema, dacie jakieś fotki w temacie Tripu?

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...