Skocz do zawartości

Suzuki Savage obroty


Rekomendowane odpowiedzi

To może być przyczyna, bo zawieszony/niedomknięty zaworek otwiera napływ paliwa, poziom idzie w górę i więcej towaru dostaje się do cylindra, silnik nie przepala a dalej już wiesz. Upewnij się, że pływa nie jest uszkodzony. Gniazdo i zaworek są elementami wymiennymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , po wymianie zaworka , dalej to samo , poziom ustawiony minimalnie na próbę i przy średnich oborotach czasami jest to samo jak sie jedzie , jade jade średnie obroty i nagle buuuuuu . i z węzyków przelewowych leci paliwo ... Jakim cudem ? Zaworek trzyma , pływak szczelny i zdrowy , iglica na ostatnim rowku jest , już nie mam pomysłu co to może być ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo zaworka w gaźnikach mikuni jest wciśnięte w korpus gaźnika. Uszczelnia to gniazdo gumowy oring który z czasem zaczyna puszczać paliwo. Mimo, że zaworek iglicowy jest zamknięty to gaźnik przelewa.

Wyjmij gniazdo z korpusu i kup nowy oring w sklepie z częściami auto-moto lub w składnicach maszyn rolniczych. Cos tam dobierzesz na wymiar starego.

Dopiero po ustawieniu poziomu paliwa wyreguluj skład mieszanki wolnych obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo zaworka w gaźnikach mikuni jest wciśnięte w korpus gaźnika. Uszczelnia to gniazdo gumowy oring który z czasem zaczyna puszczać paliwo. Mimo, że zaworek iglicowy jest zamknięty to gaźnik przelewa.

Wyjmij gniazdo z korpusu i kup nowy oring w sklepie z częściami auto-moto lub w składnicach maszyn rolniczych. Cos tam dobierzesz na wymiar starego.

Dopiero po ustawieniu poziomu paliwa wyreguluj skład mieszanki wolnych obrotów.

 

okey spróbuję w ten sposób , mam nowe gniazdo to je jutro założę , ale gdy dmucham przez wężyk i zamykam zaworek to nie słuchać by powietrze leciało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem przekonany na 200% ze to nie zaworek , dzis odkryłem co innego ... Czy takie objawy może dawać uszkodzona uszczelka głowicy ? Bo raz że się poci , a jak sie moto dusiło to było czuć taki specyficzny zapach benzyny nie przepalonej , szukam źródła , i znalazłem , leci ten smród z pod głowicy , czuć w jednym miejscu ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...