Skocz do zawartości

Jaki olej fo dwusuwa polsyntetyk


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co ... widze, że sie męczysz strasznie z tym sprzętem, a gorsze jest to że ja też nie za bardzo wiem co tam może się dziać, no ale biorąc sprawę racjonalnie to trzeba posprawdzać takie najprostrze rzeczy ... wykręć i oczyść gaźnik, przedmuchaj wszystkie dysze tak, żeby wiadomo byłoiż sprawę gaźnika mamy z głowy, potem wkręć nówkę świece taką, która napewno działa ... czasami świeca potrafi narobić problemów, kiedyś mój kumpel miał podobny problem ... nie chciał mu sprzecik palić, przerywał, mulił się i on oczywiście najpierw sprawdził gaźnik, ale nic to nie dało, tak więc wymyślił że to wina elektryki ... gdybym nie przyszedł i nie dał mu pomysłu żeby wkręcił nową świece prawdopodobnie zaczął by coś grzebać, a tak jak ręką odjął. moja rada jest taka - posprawdzaj wszystko, czasami nawet taki banał jak świeca unieruchamia motocykl. chociaż w twoim przypadku to raczej wygląda na źle ustawiony zapłon. bo tak, nie chce odpalać, muli sie na wolnych obrotach, a jak pałujesz to jedzie ... objawy jak przy zapuźnym zaplonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla prawdopodobnie tak jak wczesnie jzapchana dysza od paliwa i pobierala sam olej z dozownika dlatego nie chciala odpalic teraz troche przerywa na wysokich obrotach przez ten olej ale to powinno przeminac.Powiedzcie mi czym ten gaznik dokladnie wyczyscic bo przedmuchalem go benzyna powinienem go wyczyscic????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...