Skocz do zawartości

Eskorta weselna 3 sierpnia 2013


Wampirr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,na początek kilka słow o sobie. Na moto zacząłem jezdzic w 2010r na gsx-r, lecz niestety przygoda szybko sie zakonczyła poniewaz sprzedałem gsxra i kupilem kawe zx9r.Motocykl ogladalismy z kazdej strony z mechanikiem ale niestety po przyjezdzie do radomia z otwocka(raptem 100km) wyszło pękniecie na ramie, czlowiek ktory mi sprzedał motor zlamał rame i zaszpachlował tak ze nie bylo nic widac a mi po powrocie rama coraz bardziej sie rozlaziła no i niestety motor juz stoi w garazu 2 sezon. Dzwoniłem do palanta ze oddaje mu motocykl na drugi dzien to powiedział ze widziałem co brałem i kazał "spierdal....", tak wiec sprawa trafila do sądu i od 20 czerwca 2011 sądze sie z draniem. Pierwsza sprawe wygrałem ale ten czlowiek nie odpuszcza i zglosił apelacje i dalej musze czekac na kolejną sprawe a co za tym idzie na pieniadze za motor. Mam nadzieje ze moze w przyszłym sezonie wroce na drogi. Tyle o mnie teraz do rzeczy:

Chcialbym serdecznie zaprosic wszystkich chetnych na eskorte weselną. Slub odbedzie sie 3 sierpnia o 17.00 w kosciele na sołtykowie a po mszy bedziemy jechali do Domu weselnego w Janowie(za lotniskiem). Byloby mi bardzo milo gdybyscie sie zjawili, sam bylem na kilku eskortach jak mialem moto i jest to fantastyczna sprawa. Mam nadzieje ze kto bedzie mogl to przybedzie. Wodeczka bedzie czekała w podziękowaniach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też, miło będzię nowopoślubionym>

Dzieki chlopaki, widze ze male zainteresowanie tą eskortą, szkoda:(

 

Jezeli mozecie to sprowadzcie ze sobą paru kolegow na motoraach bo naprawde chciałbym zeby to byla eskorta z prawdziwego zdarzenia zeby panna mloda byla przeszczesliwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak mowicie to cieszy mnie to bardzo, panna mloda bedzie miala super niespodzianke a ja bede tez mial radoche :D \

 

 

To w takim razie do zobaczyska w sobote, soltykow 3 sierpnia msza rozpoczyna sie o 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...