Skocz do zawartości

Wypadek w Czestochowie


Rekomendowane odpowiedzi

16-latek nie powinien siedzieć za jego kierownicą! Policja ustala kto pozwolił nieletnim wsiąść na motocykl.

I ciekawe co ustala ?

mamusia powie ze pozwolila dziecku wsiasc skoro mu kupiła na prezent ?

I wtedy sprawa bedzie wytoczona mamie o zabojstwo z premedytacja ?

Głupota ....

Nic nie ustala i sprawa pojdzie do umorzenia.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiadomo do konca jak bylo. Moze mlody wzial motor ojca...? tak jak np moj starszy brat kiedy mial nascie lat. Nawet policja go gonila ale nie zlapala.

To nie koniecznie wina rodzicow tylko tego co czlowiek ma w glowie i jak jest skonstruowany. Ja, mimo, ze wychowywali nas ci sami rodzice, nigdy nie uciekalbym policji...

Szkoda chopakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat tamu identyczna sytuacja u mnie w ZG

 

Za zdanie matury dostal scigacza.

 

Po kilku dniach jadac z kolega i uciekajac przed policja na ulicy Sulechowskiej nadzial sie na zawracajacego busa z przyczepa

 

Predkosc jak wyliczyli okolo 160

 

Kilka minut po tym tam przejezdzalam- pasazera probowali jeszcze ratowac

 

Niestety obaj 18. - latkowie zgineli

 

 

Do dzis sie swieczki caly czas pala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda Darwina się należy.

Rodzicom nastolatków powinno się uroczyście wręczać. Bo w całym tym ... te dzieciaki najmniej winne.

Młode to, głupie i płoche ... nie zdążyło nabrać rozumu. I już nie nabiorą :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejny wywiad z trupem ? Jak czytam że rodzice mogli nie wiedzieć że ma, to chyba nie trzymał u siebie.Nawet w takim wypadku pewnie bym wiedział.Młody zjarany na jazdę każdy był.Fajnie że dane mi było dorosnąć bo też mogło się nie udać.Pierwsze SHL kupione bez wiedzy rodziców w wieku 16 szybciutko odstawione do poprzedniego właściciela mimo że właśnie odebrałem okładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dot. historii wypadkuśmiertelnego kierowcy i pasażera bez uprawnien na R6

ale i teez innych podobnych zdarzeń w skutach tragicznych

 

 

w sumie to nie wiek okresla uprawnienia i rozsadek kierowcy,

ale na pewno rodzice powinni pomyslec, ze zakup takiego motocykla synowi, ktory nie ma prawa jazdy i do tego takiego, to kpl. bezmyslnosc.

:banghead:

i jestem pewnie, ze chc juz poniesli ogromną kare (niestety) to ta sprawa bedzie się jeszcze sporo ciągneła.

ponadto przez nich posrednio zginal inny człowiek.

brak slów!

jestem zdania, że każdy swieżo upieczony kierowca powinnien kilka dobych godzin spędzić szpitalu przy pielęgnacji takich "skoczków",

choc w tym przypadku nic by ta reguła nie dała!

pozdr.

E

Edytowane przez Enduro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...