Skocz do zawartości

dokument własności dla crossa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dziś chce jechac kupić crossa kawasaki kx 85 , ale typek który sprzedaje nie ma od niego umowy że go kupił , czy np udowodnieniem jak Policja nawet zatrzyma mnie jak będę go wiózł i będą chcieli sprawdzić czy nie jest kradziony to udowodni to umowa kupna motocykla tzn jak wypełnia ten od którego go kupiłem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli motor jest kradziony i ktoś to zgłosił to nie masz luzu.

Jakieś numery ramy/vin ma i jak ktoś to kiedyś zgłosił jako kradzież to co z tego że koleś z Tobą podpisze umowe kupna jak nie jest właścicielem

 

jak cię kiedyś sprawdzą to motor Ci wezmą i zostaniesz bez moto i kasy proste

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale jak chyba podpiszę umowe między mną a nim tzn umowe o sprzedaży motocykla , to wiadomo że ja zakupiłem te moto od takiej i takiej osoby . Więc dlaczego ja mam mieć wtedy problem ? . Odpiszczie szybko , bo śpieszy mi się bo chce jechać po te moto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale jak chyba podpiszę umowe między mną a nim tzn umowe o sprzedaży motocykla , to wiadomo że ja zakupiłem te moto od takiej i takiej osoby . Więc dlaczego ja mam mieć wtedy problem ? . Odpiszczie szybko , bo śpieszy mi się bo chce jechać po te moto .

sprzedał Ci nie swój motor co za pytanie?

Tobie wezmą ty powiesz że kupiłeś od tego i tego gość powie że tak samo jak ty kupił i nie wiedział i finalnie bez kasy ty zostajesz

o ile moto jest kradzione.

jak zgubił umowę czy nigdy jej nie miał to raczej nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jadę do niego podpisuje z nim umowe kupna że ja go kupiłem od niego . I jeżeli Policja np mnie zatrzyma żeby sprawdzić czy wioze i zapyta o papiery no i ja nim pokażę
tą umowe że kupiłem ją od jakiegoś typka to wtedy mam spokój bo go kupiłem i mam umowe że ja go kupiłem?



TZN . Gość ma jeszcze zapytać bo to jego brat sprzedaje czy ma umowe że go kupił . To jak nie ma to go nie brać tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy podjechac do najblizszego posterunku policji bądz urzedu i sprawdzic czy taki i taki sprzęt nie jest kradziony?

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam... masz full crossa.Jeśli nie ma poświadczenia o własnosci pojazdu typu faktura itp, to spisujesz umowe k-s i masz dokument dla siebie. A jeśli kupisz i okaże sie kradziony to masz paserke i nikt sie nie bedzie pytał czy wiedziałeś czy nie. Cieżko mi uwierzyć żeby nie miał numerów ramy to moto, bądz jakiegokolwiek numeru id. możliwego do indentyfikacji. Jak masz kogoś znajomego to ci wrzuci w KSiP i SIS i wierz wszystko, jak nie widnieje to możesz kupować śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...