Skocz do zawartości

Motor na A1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zrobić prawko na A1 i nie wiem jaki motor wybrać.

Myślałem nad Enduro, albo nad Supermoto, bo motorem będę jeździć i po mieście i po terenie, ale raczej troszkę więcej po drogach asfaltowych.

Chciałabym, żeby motor mało palił, nie psuł się, był wygodny i wmiare ładny.

Poszperałem trochę wcześniej i znalazłem kilka motorków, ale nie wiem czy będą dobre:

Yamaha XT 125 X Supermoto

Suzuki DR 125 Supermoto

Kreidler Supermoto 125

Derbi Senda SM 125 Supermoto

Honda XR 125 L

Yamaha DT

Czytałem jeszcze że husqvarny są dobrymi motorkami.

I chciałbym żeby cena motocykla wynosiła max 5500zł

 

Bardzo proszę o pomoc :)

Edytowane przez Isild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob najpierw PJ, a nad sprzetem zastanawial sie bedziesz pozniej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob najpierw PJ, a nad sprzetem zastanawial sie bedziesz pozniej.

 

:crossy:

 

Prawo jazdy zrobię, ale teraz chcę wybrać dany motor, żeby polować na takie bardziej zadbane motocykle z niedużym przebiegiem i w razie jakiejś okazji go kupić.

I jeszcze chciałbym się zapytać czy do takiej jazdy będzie lepszy 2T czy 4T?

 

Ta wiadomość jakoś nie za bardzo odnosi się do tego tematu, przywitałem się i nie pisze jakiś wulgarnych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... czy do takiej jazdy będzie lepszy 2T czy 4T?

 

Biezr w 4 T bedzie zdecydowanie bazawaryjniejszy i naklady finansowe / utrzymanie bedzie tansze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4T w takiej pojemności to porażka jeśli chodzi o jazdę żeby podjechać pod górkę będziesz się nogami odpychał.....

 

to jest sprzęt dla grzybiarzy/ludzi mojego pokroju co zarabiają grosze i dojeżdżając do pracy oszczędzają każdy grosz.

 

różnica w spalaniu przy spokojnej jeździe między 125 4T a 2T jest na poziomie 1-2l/100km jakbym kupował sprzęt żeby mi dawał frajdę z jazdy to w życiu nie kupiłbym 125 4T(mnie crm 125 przy totalnie emeryckiej jeździe paliła 4/100 ).......

 

serwis kosztowo jest podobny , dt 125 łatwiej się naprawia, jest bardziej bezobsługowa........

 

jak koszty paliwa grają pierwsze skrzypce to bierz 4T ale takto chyba wolałbym dt 2t :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że 4t ma mniej mocy niż 2t, ale chcę żeby motocykl był mało awaryjny i nie palił dużo.

 

Znalazłem jeszcze jeden motocykl i nie wiem czy nie będzie lepszy

Yamaha WR 125 x

 

Jeszcze chciałbym żeby motocykl miał ładne brzmienie i opcjonalnie wyglądał na większy, żeby kierowcy aut bardziej zwracali uwagę na mnie a nie jak na 50.

Edytowane przez Isild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego poszukaj ;)

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-kdx-125-a1-film-CID5-ID350lz.html#c0f22626a3

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...