Skocz do zawartości

125 najlepszy 4-suw


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Miałe zamiar kupić honde NSR 125 ale kolega kupił aprille 125 jakis rocznik 2000 albo 1999 i mowil sie na 125 sie nie oplaca brac 2 suwow bo sie sypią. Dlatego pomyslalem ze poki co kupie sobie 4 suwa i bede nim popylal aż zrobie A2 albo A. Teraz nasuwa mi sie pytanie jaki motocykl 4 -suwowy kupić ? Moim zdaniem Honda cbr 125 ale czekam na wasze opinie. 4 suwy slyszalem ze sa troche mułowate (sam sie przkeonalem mialem 50 4 suw) dlatego jest możliwość wstawienia cylindra 175. Czekam na wasza pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci powiedział, że 2T się sypią? Jak się nie potrafi zadbać o motocykl to każdy się sypie, niezależnie od konstrukcji silnika... I w zasadzie żadnego motocykla się nie opłaca kupować. :P Varadero jest chyba najlepszą opcją za tą kasę. Do 100 km/h można realnie podróżować, gabarytowo spory, no i wiadomo V-twin. :) CBR'a jest mała i słaba, świetnie nadaje się do dojazdów z punktu A do B. Nadal twierdzę, że największy fun dają popierdółki typu NSR i RS. Szukać dobrej sztuki, kupować, dbać i ucierać nosy buczącym szpanerom. ;)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ VinAlucard , ma racje 2t sie nie sypija , ale sa tez tak trwale jak 4t ale jak juz tak bardzo chcesz 4t to wlasnie tylko Varadero , a jak 2t to tylko NSR , piekny wyglad i jeszcze lepsze osiagi .

 

Tutaj masz zdjecie porownawcze Varaderke do CBR (zjedz na dol)

 

http://www.forum.mieloch.pl/printview.php?t=174344&start=0&sid=676386349d4d825801bfea7b2faed9c0

 

W porownaniu do Varaderki cbr wyglada jak zabawka ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, niedawno widziadłem na tablicy fajna nsr , moze warto byloby ci ja zobaczyc , jak znajade wrzuce link

 

 

http://tablica.pl/oferta/honda-nsr-125-oryginalne-malowanie-1998r-od-motocyklisty-CID5-ID30uJ1.html#b793a62f92

 

Chyba jedyny sprzedawca ktory nie cofal przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, niedawno widziadłem na tablicy fajna nsr , moze warto byloby ci ja zobaczyc , jak znajade wrzuce link

 

 

http://tablica.pl/oferta/honda-nsr-125-oryginalne-malowanie-1998r-od-motocyklisty-CID5-ID30uJ1.html#b793a62f92

 

Chyba jedyny sprzedawca ktory nie cofal przebiegu.

 

ciezko z kasą 4,5k to max /;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...