Skocz do zawartości

Zakup motocykla 2t i mechanika


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim jestem nowym więc soryyyyyyy jak zły dział , słuchajcie jest taka sprawa , mam zamiar kupić motorek w 2t na przyszły sezon w sensie na wiosne następnego roku , wiem że to jeszcze czasu , ale powoli chce myśleć bo to przeleci ;p

 

Więc tak chciałbym motorek najlepiej suzuki rm 250 (strój mam pod kolor) no eventualnie Honda Lub Yamaha yz , cr ...

Co polecacie ogólnie ?

Moje następne pytanie , co ile jest w takim motorku remont ile by kosztował ze wszystkim?

Czy da radę w terenie takim ogólnym daje foty jakim ja jeżdzę :

 

4.jpg

 

Jarper-X-Racing-podjazd-fot-Tomasz-Kalas

 

takie tereny coś tego typu jak ktoś ogarnia to dam : Limanowa , Mogielica , Ćwilin , Śnieżnica , Cyrla , podjazdy itp. może ktoś skojarzyć :P

 

Czy jest coś takiego że jak go nie odkręce na manetce to nie będzie chciał jechać?

Ile pojeżdzę na pełnym baku? ile km. około zrobie? powiedzmy w średniej jeżdzie .

 

Jak coś przypomne napiszę :)

 

Pozdro lwg ;)

 

Edit.

 

no ogólnie teren nie jest łatwy gdzie nie gdzie i gdzie nie gdzie wcale trudny :)



odświeżam :P

Edytowane przez Crovcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie odpowiadam NIE. Nie w sensie, nie ta pojemność motocykla, po DR cwiartka w takim terenie Cię tak porobi że wylądujesz na drzewie przy pierwszym podejździe. Jak coś ro szukaj sprzęta typu EXC 125, albo huska WR 125.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...