Skocz do zawartości

08.06.2013 g.18.00 już po chłopie :)


mucha56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

 

Pragnę zawiadomić iż dnia 08.06.2013 godz 18.00 w kościele przy ulicy Struga (to chyba ten z siedzibą pingwinów) pożegnamy naszego kolegę motocyklistę Rafała zwanego Gutek czerwone R6 tz. jego stan cywilny z "jestem szczęśliwy" na "muszę być szczęśliwy" :) :banghead:

 

Pewnie nie wszyscy go znają, ale część napewno. U kilku z Was byliśmy na ślubie, nie będę tu wytykał palcem zrobię to później po ślubie jak się nie pojawicie.

 

Jak ktoś ma chęć towarzyszyć mu w dniu który nie raz przeklnie przy wódeczce z kolegami to zapraszam. Rafał będzie jechał motocyklem z koszem także efekt może być fajny.

 

 

 

ps. po ślubie tradycyjnie coś od pary młodej dla każdego :)) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 17.15 na Kwateckiej będziemy czekać. odbiera panne (jeszcze :) i jedziemy pod kościół na Struga ( to ten od ul. Miłej) jak ktoś chętny to zapraszam na Kwatecką, resztę zapraszamy pod kościół.

 

ps.sorry za bałagan w tekście ale całą noc przygotowywałem się do wesela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego MŁODEJ PARZE ! Spacerek miejski git.Impreza może nam wyjść dorgo ;) Ale przychodzi taki wiek że można mieć pewne sprawy w d...Coś tam fotek mam i jakieś filmiki jak uda się połaczyć telefon z laptokiem gdzieś wrzuce i linka dam zainteresowanym bo nie publicznie. /Policjanty maja przecież swój materiał :D JEszcze raz Wszystkiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za przybycie, bardzo ładnie wszystko zorganizowane, mam sporo zdjęć i kilka filmików.

postaram sie żeby młody coś zmontował dla nas.

 

p.s.1 mam nadzieje że starszy o nikim nie zapomniał jesli tak napiszcie do mnie na p.w.

 

p.s.2 mandaty były za jazde na kole w ruchu ulicznym a nie za paradę tak że nie przejmójcie się.

 

p.s.3 link do filmiku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...