Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ500 '99 - kufer GIVI V46 - stelaż Monorack - płyta Monokey


emil11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciężkim sercem, ale muszę, po 6 latach rozstać się z GPZ500. W najbliższym czasie oferta sprzedaży trafi na allegro, ale na razie pytam w znajomych forach. Może ktoś szuka. Może ktoś szuka dla znajomego.
Pewny sprzęt, przejechałem na nim ok.23000km, bez większych usterek. Razem z narzeczoną objechaliśmy na nim Mazury, z jednodniowym wypadem do Wilna na Litwę, Zakopane, a rok temu Pieniny. Spalanie w trasie z wakacyjnym obciążeniem ~5l, na co dzień do 6l.
Nowy akumulator Yuasa, założony 2 miesiące temu.
Opony Pirelli Sport Demon (obie wymienione w lipcu 2012, prawie jak nowe).
Silnik zalany syntetykiem Castrol Power 1 Racing (lipiec 2012).
Uszczelniacze i olej w przednim zawiasie wymienione w marcu 2012.
Nowa tulejka i ślizg tylnego wahacza wymienione w lipcu 2012.
Ostatnio naprawione sprzęgiełko rozrusznika. Dla przyszłego właściciela zostawiłem do wymiany napęd - koszt nowego łańcucha z zębatkami ok. 300-400zł.

Co warto zauważyć motocykl posiada oryginalny lakier i naklejki, sklejona i malowana była tylko owiewka, bo kilka razy zdarzyło się, że motocykl upadł.
Posiadam pełną dokumentację motocykla, wcześniejsze umowy kupna-sprzedaży, książkę serwisową z wpisami do przebiegu 26 126km, instrukcję obsługi, itp.
Motocykl NIE był sprowadzony, kupiony w Warszawskim salonie Kawasaki.

Do obejrzenia w miejscowości Topór, 65km od Warszawy w kierunku Wyszkowa, Białegostoku.


Do GPZtki przymocowany jest stelaż Monorack razem z płytą montażową GIVI Monokey. Ja używałem z kufrem Givi V46. Płytę, stelaż i kufer mogę sprzedać razem z motocyklem lub oddzielnie.

Kilka poglądowych zdjęć:
z 2012 r.

002.jpg

 

003.jpg

 

z 2009 roku:

gpz500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...