Skocz do zawartości

Italia ( Sycylia ) 2005 czerwiec


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że jeszcze ten sezon się nie zakończył i trochę wcześnie myśleć o następnym, ale ....

Na marzenia i plany zawsze jest czas.

Tanie hotele, tanie knajpy i pizzerie, tanie ( i dobre ) wino, kręte o doskonałej nawierzchni drogi.

Czerwiec ponieważ już większość atrakcji turystycznych jest czynna a ceny są jeszcze przedsezonowe, dwa lipiec i sierpień jest zbyt gorący.

Jest to dosyć droga impreza ale żyje się raz :banghead:

Wyjazd początek czerwca czas imprezy minimum 2 tygodnie, optimum 3 tygodnie, na cztery to kasa i żona nie pozwoli :ehz:

Długość trasy z W-wy 6 - 8 tys.km.

Jeżdzę w tej chwili XJR1300 i jeśli ten wyjazd by doszedł do skutku to raczej nie zmieniałbym maszyny, albo rybka czyli Włochy albo pipka czyli zmiana sprzętu :mrgreen:

 

Zapraszam wszystkich znanych i nieznanych biker'ów a imiennie tych z którymi byłem w Turcjii czyli Marka, Mańka, Jacka i Adama, byłi fajnymi kolegami.

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu ja to bym nawet sie juz wpisał ale... czekają już na nas w sierpniu 2005 te Czeszki i Rosjanki w Słonecznym Brzegu i co dzień sobie o nich marzę : jak fajnie będzie sobie popatrzeć :lol:

 

A tak poważnie to pewnie pojedziemy do znów do Bułgarii z przyczyn prozaicznych - KOSZTY !!! zwłaszcza że na następny sezon będzie zmiana sprzętu... a wtedy na urlop trzeba bedzie skromniej...

A Włochy a zwłaszcza Sycylia poczekają jeszcze 2-3 lata...

Ale powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tez odpadam... Właśnie nabywam nowe moto więc jak Marlew powiedział... koszty!

 

A poza tym, jak długo pracy nie zmienię, to w czerwcu nie mam szans na dwa tygodnie urlopu... taki "life"!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...