Skocz do zawartości

"Motocykle są wszędzie" - rozdam (do naklejenia, nie do kosza!)


Pchła
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To musimy się jakoś umówić. Do 17 klepię w Excelu zarabiając na paliwo, ale później mogę śmigać po Poznaniu i bliskich okolicach (chyba, że jak dzisiaj, klepanie w Excelu będzie nadzwyczaj pasjonujące i pochłonie mnie do późniejszej godziny) :)

 

Generalnie mam codziennie kilkadziesiąt w plecaku przy sobie, bo rozwożę i rozdaję na bieżąco; po prostu dzwońcie do mnie albo piszcie sms, ok? Wtedy się umówimy na konkretną godzinę w konkretnym miejscu :) Numer poszedł na priv.

 

Robert J., ta Siennica to w okolicach Mińska Mazowieckiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu będę wrzucać listę miejsc, w których dotychczas udało mi się zostawić naklejki i gdzie można je odebrać:

 

1) Bar "U Kibica" na Malcie - słyszałam, że lubią tam motocykliści przyjeżdżać, zresztą potwierdził to właściciel (chyba to był właściciel).

2) Urząd Miasta Poznania - Wydział komunikacji. Zostawiłam garść na informacji i garść w sali z urzędnikami (sala na parterze). Na informacji pytajcie o naklejki jeśli nie są na ladzie - miałam trudności w komunikacji z chłopakiem pracującym na informacji; zmęczony był czy niewyspany, nie wiem. Stanęło na tym, że powinny leżeć bezpośrednio na ladzie.

 

Jutro, jak nie skończę pracę za późno, to podrzucę do sklepów motocyklowych na Bułgarskiej. Listę oczywiście będę na bieżąco uzupełniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do Polski to się odezwę w sprawie odbioru :)

 

Naklejki warto podrzucić do:

- Stajenka Pegaza (Fredry 8) - co środę są tam spotkania motocyklistów

- Dzikie wieprze (Golęcińska 2)

- 001 motocafe (Rynkowa 158, Przeźmierowo)

Moja fotografia...

 

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, wielkie dzięki, Reina, za info! Postaram się jutro po pracy podrzucić na Fredry.

 

Przy okazji update:

 

1) Bar "U Kibica" na Malcie

2) Urząd Miasta Poznania - Wydział komunikacji (na infromacji - jak nie widać na ladzie to pytajcie!)

3) Motorismo na Bułgarskiej

4) Larsson na Bułgarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, wielkie dzięki, Reina, za info! Postaram się jutro po pracy podrzucić na Fredry.

 

Przy okazji update:

 

1) Bar "U Kibica" na Malcie

2) Urząd Miasta Poznania - Wydział komunikacji (na infromacji - jak nie widać na ladzie to pytajcie!)

3) Motorismo na Bułgarskiej

4) Larsson na Bułgarskiej.

 

Żaden problem :)

Jeśli Ci się nie uda to mogę podrzucić w przyszłym tygodniu, będę już w Polsce.

W piątek wybieram się na Super Rally do Wrocławia, jakby nie było wielka impreza motocyklowa, może to i nie Poznań ale mogę tam porozdawać ;)

Moja fotografia...

 

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Update:

 

1) Bar "U Kibica" na Malcie

2) Urząd Miasta Poznania - Wydział komunikacji (na informacji - jak nie widać na ladzie to pytajcie!)

3) Motorismo na Bułgarskiej

4) Larsson na Bułgarskiej

5) Stajenka u Pegaza (Fredry)

6) Dzikie Wieprze (Golęcińska)

7) 001 motocafe (ul.Rynkowa, Przeźmierowo)

6) MX Life (ul. Romana Maya w Poznaniu)

 

W Motorismo przy Starołęce mają własne naklejki - srebrne :)

Edytowane przez Pchła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

1) Bar "U Kibica" na Malcie
2) Urząd Miasta Poznania - Wydział komunikacji (na informacji - jak nie widać na ladzie to pytajcie!)
3) Motorismo na Bułgarskiej
4) Larsson na Bułgarskiej

5) Stajenka u Pegaza (ul. Fredry)

6) Dzikie Wieprze (ul. Golęcińska)

7) 001 motocafe (ul.Rynkowa, Przeźmierowo)

6) MX Life (ul. Romana Maya w Poznaniu)

7) Moto-akcesoria (ul. Dąbrowskiego)

8) Moto-akcesoria (ul. Szwajcarska)

9) Moto-Obroty (ul. Obornicka)

Edytowane przez Pchła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że naklejki w 001motocafe są - aczkolwiek rozchodzą się bardzo szybko. :)

 

Szkoda, że wcześniej nie pomyślałem, bo tuż obok moto-akcesoriów na Dąbrowskiego jest też Moto1 - tam pewnie też by można było zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...