Skocz do zawartości

druga polowa maja 2013..


MadMaxFire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

w drugiej połowie maja 15-31.05 mam urlop. I jeszcze niezbyt sprecyzowane chociażby pomysły na jego spędzenie.

Dopiero co przesiadłam się właśnie z CBRki 125R na CB600F, nadchodzi mój ulubiony miesiąc maj, no i zakochana jestem w swoim szerszeniu, na którym zaczynam uczyć się jeździć i oswajać z jego ciężarem;) więc mam ogromną ochotę spędzić urlop właśnie na swojej maszynie. Zwł. że wierzę że maj będzie piękny;)

na dalszą trasę zagraniczną na razie to dla mnie zdecydowanie za wcześnie (w dodatku jeszcze muszę swoją hornetkę odpowiednio "ubrać" ), ale w Polskę chętnie bym się nią "ruszyła".

Marzą mi się Mazury - ale samej to trochę niezbyt ciekawie. Ze Starego Sącza w dodatku bardzo daleko:) Może jest ktoś kto planuje w tym czasie motocyklowy wypad na Mazury? albo (bliżej) w Bieszczady? ale tak by zakosztować i jazdy i pobytu w tych miejscach. To są miejsca, które mi przyszły do głowy, najchętniej tam bym pojechała - ale biorę pod uwagę i każdy inny zakątek Polski.icon_smile.gif

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Też w tym roku myśle o Mazurach ale nie w tym termine :rolleyes: I tak jak piszesz i posiedzieć w miejscu i pojeździć. Obieram sobie bazę na jakimś polu namiotowym i robię jedno dniowe objazdówki. A na Mazury wcale nie masz daleko po prostu rozłóż sobie podruż na dwa etapy np przez Lubelskie nad jez, Białym mają tanie campingi przed sezonem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było Ci po drodze to zapraszamy 18-19 maja do Torunia ;-) Weekend w doborowym towarzystwie na campingu , pogaduchy o motocyklach i podróżach

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi i zaproszenie:) teraz chyba się skończy na bliższych mi rejonach - ale druga połowa sierpnia mam druga połówkę urlopu i bardzo możliwe że to wtedy wybiorę się na Mazury:) a co do odległości - nie jest mi ona straszna - po prostu raźniej - BEZPIECZNIEJ (zwł dziewczynie;) ) w choć o jedną osobę większym gronie:) pozdrawiam cieplutko i mam nadz do usłyszenia jeszcze :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam:) niestety dla mnie Mazury tym razem nieaktualne..:( mam je w planie, ale jeszcze nie teraz. Za wcześnie taka trasa dla takiego świeżaka jak ja:( uzmysłowiła mi to piątkowa "nieprzygoda" - na szczęście bez większych uszczerbków dla motorka i dla mnie - ale to zdecydowanie nie był dobry pomysł myśleć już teraz o jakiejkolwiek dalszej trasie..:/ jeszcze trochę kilometrów muszę na swojej nowej maszynie zrobić, oswoić się z nią, zanim nią gdzieś dalej wyruszę.. ..przepraszam za zamieszanie:(

.. i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazury są zajebiste :) raz byłem w życiu i ja tam znów kiedyś na pewno wrócę :)

Zdjęcie na zachęte:

bikepics-882700-800.jpg

 

Zanim zdążyłem się zatrzymać i wyciągnąć aparat tyle udało się złapać. A tam szło całe stado, młode i stare, samiczki i samice.

 

 

A tak pozatym jakbyście się zebrały to wyobrażacie sobie jaką byście wzbudzały sensajcę w każdym miejscu?

Gang babeczek na motocyklach :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) niestety dla mnie Mazury tym razem nieaktualne..:( mam je w planie, ale jeszcze nie teraz. Za wcześnie taka trasa dla takiego świeżaka jak ja:( uzmysłowiła mi to piątkowa "nieprzygoda" - na szczęście bez większych uszczerbków dla motorka i dla mnie - ale to zdecydowanie nie był dobry pomysł myśleć już teraz o jakiejkolwiek dalszej trasie..:/ jeszcze trochę kilometrów muszę na swojej nowej maszynie zrobić, oswoić się z nią, zanim nią gdzieś dalej wyruszę.. ..przepraszam za zamieszanie:(

.. i pozdrawiam:)

Najważniejsze ze nic Ci sie nie stało i ze sie nie zniechecilas . Planuj dalej a kiedyś Ci sie to spełni . Powodzonka :)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jak, wybierasz się na te Mazury?

Bo i mnie w głowie zakiełkował ten pomysł dziś :)

Ja bym się przemazała w długi weekend pod koniec maja, ale samej się nie chce, a jazda po w-wie trochę nudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się przemazała w długi weekend pod koniec maja, ale samej się nie chce, a jazda po w-wie trochę nudzi

 

 

Jeżeli chodzi o długi weekend (30.05-02.06) to i ja się piszę. Jak by się zebrało jeszcze ze 2 osoby to możemy lecieć.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli chodzi o długi weekend (30.05-02.06) to i ja się piszę. Jak by się zebrało jeszcze ze 2 osoby to możemy lecieć.

 

pozdr

ja się piszę nie wiem jeszcze czy na cały weekend ale dzień dwa na bank ale u mnie tempo jest raczej spacerowe :/ nie osiągnęłam jeszcze pewnego etapu umiejętności a co za tym idzie odwagi więc nie chciałabym spowalniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...