Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę za późno napisałeś heh i ja w zasadzie już po jeździe i w trakcie obiadu...

Co do konkretnego planu to jest taki by siąść na moto i polatać. Toć motocykl kojarzy się z wolnością więc jedziesz gdzie chcesz ;p Bez świrowania i zapier...nia gdzie się da. Ino czasem może trochę bardziej dynamicznie, czasem pyrkając powoli jak jest na co popatrzeć po bokach :)

 

Mi dzisiejsza trasa przyszła do głowy jak siadałem na moto ;)

 

A trasa mniej więcej taka

https://mapy.google.pl/maps?saddr=Sadyba+Best+Mall,+Powsi%C5%84ska,+Warszawa&daddr=52.1978657,20.92165+to:Zabor%C3%B3w+to:Nowy+Dw%C3%B3r+Mazowiecki+to:Legionowo+to:Struga,+Marki+to:%C5%BBo%C5%82nierska,+Warszawa+to:Sadyba+Best+Mall,+Powsi%C5%84ska,+Warszawa&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.316035,20.86853&sspn=0.518812,1.454315&geocode=FVZRHAMd7l1BASm_EXdVUs0eRzEfrYdeEYCoFw%3BFel5HAMdMj0_ASkDS8UTujQZRzFo9HY3LazMLw%3BFYB0HQMdYII7ASlltKfENrMeRzHoLtj5m5Xe5A%3BFSxFIAMdKr47ASl_ePRyWaUeRzGp9DJOhfOnaA%3BFeCgHwMd0qs_ASmJE6MQFbgeRzEMzrOVgYnmOw%3BFQ7nHgMd_TlCASkvtiVUfM8eRzHn532F1npPTg%3BFXVuHQMdNZ1CASnzR-hQ_tEeRzGWSW3TkcQsQg%3BFVZRHAMd7l1BASm_EXdVUs0eRzEfrYdeEYCoFw&oq=zabor%C3%B3w&mra=dpe&mrsp=1&sz=10&via=1&t=m&z=10

 

pierwszy odcinek do Leszna słaby ale później bardzo przyjemnie :) ino że więcej prostych niż zakrętów ale to domena okolic wawy heh;/

 

Co do latania ja mogę jutro;) Ale też raczej w ciągu dnia bo raz że jakbym chciał powyższą trasę zrobić o 17.30 to dwa razy dłużej bym z wawy wyjeżdzał walcząc przy tym o życie z puszkami. A dwa że zimno się wieczorem robi.

A tak w oogóle jutro akurat wieczorem po 18tej jestem busy więc tym bardziej w ciągu dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącym prawdopodobnie jednym z ostatnich suchych weekendów jest propozycja na sobotę przewietrzenia sprzętu, przeturlania się parę kilometrów i odwiedzenia zamku Liw albo Kazimierza lub innej atrakcji turystycznej. Są chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...