Skocz do zawartości

Kawasaki ER6N crash


MarkoSM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety wyszła mała lipka i wpadłem w poslizg moim Er6N uszkodzenia to upier. owiewka + dekiel szprzegła przykaranay przez ktory wycieka olej http://imageshack.us/phot...0130415171.jpg/ , podstawiłem moto pod garaż , zrobiłem 2 rundki wokoło garazy po woli i wiatrak Łuuuuu... silnik łapie temperature dosłownie w moment . Czy t moze być przyczyną uszkodzenia tego dekla czy podczas gleby mogło coś sie jeszcze stać , nigdzie indziej jakich kolwiek uszkodzen silnika/chłodnicy nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz poziom oleju w silniku. Na foto okienko puste ale pewnie stoi na bocznej. Drugi temat to sprawdź ilość płynu chłodzniczego nie tylko w zbiorniczku wyrównawczym lecz także na wlewie do układu. Przy glebie mógł stracić płyn i dlatego się grzeje. Jeśli tam OK to wieź moto do serwisu bo jesteś na prostej drodze do zabicia tego silnika.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dekiel sprzegła przykarany wymieniłem , i jest mały problem z tempereaturą silnika , po chwili jazdy silnik jest juz gorący , wiekszość jazdy wiatrak chodzi lecz lampka od temperatury nie zapala sie. Dwa wężyki od chłodnicy są gorące u znajomego z dwóch jest tylko jeden gorący , co może być przyczyną ze sie grzeje ? , zapowietrzony lub coś bardziej gorszego ?... Zbiornik z płynem chłodniczym i przy nim wężyk odpowietrzający to jak stanąłem to kilka dobrych kropli z niego spadło . Dzis poszedłem odpalić moto na 3 min zobaczyc czy nigdzie nic nie cieknie , no i nic . Po tych 3 min. pracy silnika głowica gorąca , pompa wody tak samo jak i węzyki od chłodnicy ... :/

Edytowane przez MarkoSM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...