Skocz do zawartości

Zakup motocykla sportowego, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W najbliższym czasie chciałbym przesiąść się z enduro na motocykl sportowy. Dodam że przygodę z jednośladami zaczynałem od dr 125 następnie ktm lc4 400SC. Jeździłem jako pasażer i nie tylko na kawasaki 636 i wiem co to znaczy. Ze względów finansowych interesują mnie motocykle produkowane do 200-2001r. Najważniejszą cechą która mnie interesuje jest bezawaryjność i długowieczność, ponieważ wiem że każdy motocykl z tej klasy jest stosunkowo mocny i każdy swoje będzie miał już nalatane. Dodam również że moto musi być zarejestrowane na kat A2, dlatego rozglądam się bardziej w Niemczech. Znalazłem ogłoszenie z 2-oma myślę fajnymi motorami ale nie wiem czy się opłaca:

 

http://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/suzuki-gsx-r-750-gsxr-srad-34ps-einspritzer-berlin/175546188.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=7&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFree

 

http://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/suzuki-gsx-r-600-srad-berlin/175971859.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kosmiczne. Jak jednak byś nie chciał koniecznie ściga to mam er6 2006 za 6500zł, nie wygląda ale jeździ, ma mały przebieg i bezawaryjnością na pewno przebije te sprzęty które wymieniłeś. (mam do niego zestaw dławiący na A2 - 34KM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wprawdzie fanem Kawasaki ale w tym przypadku to naprawde rozwazyl bym ta propozycje Henka, bo warto.

 

Pozatym mozesz kupic motocykl w Niemczech i dokupic zestaw dlawiacy, przepuscic przez badania techniczen po ktorych otrzymasz papiery. W zaleznosci od humoru i kasy mozesz zakupic albo zestaw 25 kW albo 35 kW.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wprawdzie fanem Kawasaki ale w tym przypadku to naprawde rozwazyl bym ta propozycje Henka, bo warto.

 

Pozatym mozesz kupic motocykl w Niemczech i dokupic zestaw dlawiacy, przepuscic przez badania techniczen po ktorych otrzymasz papiery. W zaleznosci od humoru i kasy mozesz zakupic albo zestaw 25 kW albo 35 kW.

 

:crossy:

Kategoria A2:

- motocykli o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy nieprzekraczającym 0,2 kW/kg oraz niepochodzące od pojazdów o mocy przekraczającej dwukrotność mocy takiego motocykla.. czyli chyba chodzi jeszcze o to że nie moge np ninji 636 zablokować na 25kw ponieważ ma ona 120km a maks może być 94km. (94:2=47) Czy o czymś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria A2:

- motocykli o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy nieprzekraczającym 0,2 kW/kg oraz niepochodzące od pojazdów o mocy przekraczającej dwukrotność mocy takiego motocykla.. czyli chyba chodzi jeszcze o to że nie moge np ninji 636 zablokować na 25kw ponieważ ma ona 120km a maks może być 94km. (94:2=47) Czy o czymś nie wiem?

 

Fakt, znowu zapomnialen, ze nie w tym kraju jestem. :icon_mrgreen:

 

Czyli pozostaje Ci rozgledniecie sie za czyms czego moc nie przekracza 70 kW.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, znowu zapomnialen, ze nie w tym kraju jestem. :icon_mrgreen:

 

Czyli pozostaje Ci rozgledniecie sie za czyms czego moc nie przekracza 70 kW.

 

:crossy:

 

 

hehe, ale jest chyba cos takiego jeszcze że jak ma w papierach od nowości wbite te 25kw to może być wnioskuje z tego linku

 

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,124078,13066702,Suzuki_dla_posiadaczy_prawa_jazdy_A2.html

 

Dlatego oglądam się bardziej w Niemczech bo tam tego dużo jest. A poza tym dużo osób ściąga z Niemiec pojeżdżą 2 lata cofają licznik i sprzedają, nie mówię, że wszyscy.

 

Proszę o opinię o tych dwóch szlifierkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale jest chyba cos takiego jeszcze że jak ma w papierach od nowości wbite te 25kw to może być wnioskuje z tego linku

 

http://www.swiatmoto...a_jazdy_A2.html

 

Dlatego oglądam się bardziej w Niemczech bo tam tego dużo jest. A poza tym dużo osób ściąga z Niemiec pojeżdżą 2 lata cofają licznik i sprzedają, nie mówię, że wszyscy.

 

Proszę o opinię o tych dwóch szlifierkach

 

Polskie prawo w przeciwienstwie do niemieckiego ogranicza moc do gora 2x wieksze niz 35kW. I zgodze sie z tym, ze jest to idiotyczne, ale prawo, tak wiec pozostaje Ci rozejrzec sie za jakims

 

Honda CBF 600, Yamaha XJ6, Suzuki SV 650, Gladius, CZy cos z Transalpow cuy endurakow.

 

Gorna moc to bez dlawienia 70 kW = 95, 061 KM

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...