Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem przy swoim motocyklu ....


Dariow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Proponuję założyć temat o tym jakie nowe gadżety, zmiany, modyfikacje, ulepszenia, itp. robimy przy swoich motocyklach. Nie wiem jak innych ale mnie takie różne zmiany interesują.

Krótka informacja o tym co zrobiliście poparta zdjęciem mile widziana i tyle, pytania od ciekawskich i zainteresowanych na PW

Nie znalazłem podobnego tematu w dziale Yamaha więc może się przyjmie a jak nie to do kosza :biggrin:

 

Zacznę więc od tego że ja dzisiaj założyłem "pokrowiec" na bak sprowadzony z USA

post-64550-0-62371200-1360510849_thumb.jpg

a wcześniej nową szybę z MGG, zdjęcia nie mam bo w garażu kiepsko widać na zdjęciu robionym telefonem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Proponuję założyć temat o tym jakie nowe gadżety, zmiany, modyfikacje, ulepszenia, itp. robimy przy swoich motocyklach. Nie wiem jak innych ale mnie takie różne zmiany interesują.

Krótka informacja o tym co zrobiliście poparta zdjęciem mile widziana i tyle, pytania od ciekawskich i zainteresowanych na PW

Nie znalazłem podobnego tematu w dziale Yamaha więc może się przyjmie a jak nie to do kosza :biggrin:

 

Zacznę więc od tego że ja dzisiaj założyłem "pokrowiec" na bak sprowadzony z USA

post-64550-0-62371200-1360510849_thumb.jpg

a wcześniej nową szybę z MGG, zdjęcia nie mam bo w garażu kiepsko widać na zdjęciu robionym telefonem :sad:

 

Ile kosztowal pokrowiec wraz z przesylka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W środę wstawiłem swoją Kochankę do warsztatu.

Byłem tam w czwartek i część rzeczy była już ogarnięta.

Zabrałem przednie przewody hamulcowe i jadę je dorobić do Nieporętu – teraz będę miał piękne czarne przewody w metalowym oplocie z chromowanymi końcówkami za jakieś 350,- pln.

Lagi i zawory też już są ogarnięte, zaraz będzie zrobione sprzęgło i nastąpi wymiana wszelkich płynów ustrojowych, czyli jak dobrze pójdzie w tą środę odbieram Kochankę ;) i z tego co wiem to Maciejka wstawi tam swoją „Blondie” ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...