Skocz do zawartości

Szukam dobrego bmw e 36 w coupe


cinekban87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, chcę zmienić scirocco na ową bemkę, mam kilka typów może mi pomożecie? A moze ktoś ma znajomego co sprzedaje takie autko.

1. http://moto.allegro....2999121946.html

2. http://otomoto.pl/bm...-C27769327.html

3. http://otomoto.pl/bm...-C27616141.html

4. http://otomoto.pl/bm...-C27687925.html

5, http://moto.allegro.pl/bmw-e-36-coupe-2-0-b-g-alu-skora-klima-okazja-i2988251689.html

Bardzo będę wdzięczny za wskazówki i ewentualną pomoc, za którą umiem się odwdzięczyć

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Yuby niestety nie stać mnie na te e36 z wyższej półki, muszę zadowolić się takimi ochłapami, albo odczekać rok i modlić się żeby mnie nie zwolnili. z tym kup za 5 a poźniej dołożysz 5 i masz git auto to niby dobre. Tak zrobiłem z sciroccem i średnio to wyszło, chyba za biedny jestem i wole kupić chociaż zw średnim stanie później ciężko chociażby z wnętrzem dojść do ładu. No zbieram info czytam namiętnie forum bmki i chce mi się zmiany auta, tylko z gówna bata nie ukręcisz. A u nas ciężko coś odłożyć, zwłaszcza w lubleskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne rozumiem, według mnie powinno się brać od ceny najwyższej i dopiero coś wybierać.

Niestety nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy.

wyjdzie na to, że zostanę przy tym 25' cio letnim aucie, w lecie i tak ciągle na moto.

Co do bmki to najbardziej ta wisniowa z Wawy mnie interesuje, cóż ja jako nie dawno były stażysta i ogólnie mało przydatny w biurze muszę sie uczyć, życia.

Niedługo sezon na wymianę opon się zaczyna to sobie coś "do robię". Musze obczaić różnicę tych super za 15 tysia a tych za 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam, nie oczekuje perełki, tylko w miarę zadbane auto bez full wypasów z mocnym(nie najmocniejszym) silnikiem a powoli będę go doprowadzał do stanu dobrego. Tylko właśnie, sedno spray czy coś w tej kasie trafie, czy to mało prawdopodobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każde z tych aut będziesz musiał coś włożyć. Auta bez wkładu to te najdroższe, wtedy tylko klocki, oleje i pierdoły zmieniasz.

 

I obyś się nie przejechał na spalaniu, nawet tych gazowanych. 10-12L potrafi 1.6 chlapnąć w mieszanej, nie wsominając o 2 czy 2.5. Znajomek kupil taką tylko 4-drzwiową, 2.5 bena. Włożył w nią w hooy siana, włozył seryjny zawias zamiast niskiego i wydech zamiast rynny. Potem zesrała się uszczelka, potem coś tam, potem hydraulikę, potem znowu zawieszenia robił bo wysiadły na polskich drogach, krzywe tarcze hamulcowe, Visco, chłodnice itd. Wyjeżdżą nią raz w miesiącu bo boi się liczb na dystrybutorze paliwa. A jest kawalerem i na utrzymaniu rodziców więc grosza w kieszeni trochę ma. Wymiana oleju to już ból w d..., podobno 7L oliwy tam wchodzi i to nie byle jakiej...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę Ci moją opylić nic nie musisz robić (noo jedyne co jak dla mnie to podsufitka bo się miejscami odkleja ) E 36 320i na zawiasie bilsteina + spr. APEX - 4cm

 

http://i.imgur.com/Q6sXL.jpg alus 17'' tył 9'' przód 8,5'' opony zimowe na alusie 15'' przerobione przeniesienie napędu na zestaw z 328 (dyfer ,półosie , wał , tarcze przód i tył 2x wentylowane oryginał wydech z katem . AIRbag kierowcy , nówka akumulator VARTY - silnik igła !

 

oświetlenie widoczne na foto jest zmienione na oryginał.

Edytowane przez krystian zxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam, nie oczekuje perełki, tylko w miarę zadbane auto bez full wypasów z mocnym(nie najmocniejszym) silnikiem a powoli będę go doprowadzał do stanu dobrego.

 

No nie wiem czy to najlepsza opcja ...

Tak jak Yuby napisal, nie stec nas na kupowanie tanich rzeczy. A zwlaszcza osob ktore juz w ogole kasy nei maja.

Sorry, ale teraz wydasz 8, bedziesz sie cieszyl jak głupi do sera a drugie 8 w niego wpakujesz ....

Zacisnij zwieracze i poczekaj ( czytaj: dozbieraj ) jeszcze troche kasy.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tylnymi lampami to tylko pod remizę, ku*wa ale wiocha.

 

 

czytaj ze zrozumieniem że zmienione na oryginał - z tamtymi lampami taką sprowadziłem z niemiec ....

 

obecnie takie lampy posiada - http://i.imgur.com/v1YDMsk.jpg

Edytowane przez krystian zxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każde z tych aut będziesz musiał coś włożyć. Auta bez wkładu to te najdroższe, wtedy tylko klocki, oleje i pierdoły zmieniasz.

 

I obyś się nie przejechał na spalaniu, nawet tych gazowanych. 10-12L potrafi 1.6 chlapnąć w mieszanej, nie wsominając o 2 czy 2.5. Znajomek kupil taką tylko 4-drzwiową, 2.5 bena. Włożył w nią w hooy siana, włozył seryjny zawias zamiast niskiego i wydech zamiast rynny. Potem zesrała się uszczelka, potem coś tam, potem hydraulikę, potem znowu zawieszenia robił bo wysiadły na polskich drogach, krzywe tarcze hamulcowe, Visco, chłodnice itd. Wyjeżdżą nią raz w miesiącu bo boi się liczb na dystrybutorze paliwa. A jest kawalerem i na utrzymaniu rodziców więc grosza w kieszeni trochę ma. Wymiana oleju to już ból w d..., podobno 7L oliwy tam wchodzi i to nie byle jakiej...

to

 

Po tobie to bym sie niespodziewał siania takich plotek bo ktoś tam miał :D Srała się bo może zaniedbaną kupił. 520 ojca mojego kumpla kula już ponad 500kkm totalnie bezproblemowo :) i podobno 2.5 i 2.8 pali tyle co 2.0 jestem skłonny w to uwierzyć bo takie 2.0 z piątka sobie kiepsko radzi.

 

A osobiście od modelu e36 to mnie odrzuca i nigdy bym niekupił tego szrotu mimo że to w sumie zajebiste auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zluzujcie zwieracze. Cos w tym jest, że ni stać kupować tanio.

mogę Ci moją opylić nic nie musisz robić (noo jedyne co jak dla mnie to podsufitka bo się miejscami odkleja ) E 36 320i na zawiasie bilsteina + spr. APEX - 4cm

 

http://i.imgur.com/Q6sXL.jpg alus 17'' tył 9'' przód 8,5'' opony zimowe na alusie 15'' przerobione przeniesienie napędu na zestaw z 328 (dyfer ,półosie , wał , tarcze przód i tył 2x wentylowane oryginał wydech z katem . AIRbag kierowcy , nówka akumulator VARTY - silnik igła !

 

oświetlenie widoczne na foto jest zmienione na oryginał.

 

czy napisałem- coupe, sedan i jak leci- nie więc ....

W każde z tych aut będziesz musiał coś włożyć. Auta bez wkładu to te najdroższe, wtedy tylko klocki, oleje i pierdoły zmieniasz.

 

I obyś się nie przejechał na spalaniu, nawet tych gazowanych. 10-12L potrafi 1.6 chlapnąć w mieszanej, nie wsominając o 2 czy 2.5. Znajomek kupil taką tylko 4-drzwiową, 2.5 bena. Włożył w nią w hooy siana, włozył seryjny zawias zamiast niskiego i wydech zamiast rynny. Potem zesrała się uszczelka, potem coś tam, potem hydraulikę, potem znowu zawieszenia robił bo wysiadły na polskich drogach, krzywe tarcze hamulcowe, Visco, chłodnice itd. Wyjeżdżą nią raz w miesiącu bo boi się liczb na dystrybutorze paliwa. A jest kawalerem i na utrzymaniu rodziców więc grosza w kieszeni trochę ma. Wymiana oleju to już ból w d..., podobno 7L oliwy tam wchodzi i to nie byle jakiej...

troche herezje Qurim siejesz, bo teraz codziennie czytam forum bemki i zwiedzam wszystkie działy i gfakt jak trafisz padakę to warsztat/serwis zwiedzasz często, także to już jest jakiś argument przeciw taniej wersji. Ale chyba macie racji bez 15 tysia nie ma co podchodzić do tematu, ale nie wykluczam jeśli coś akurat się trafi.

Najbardziej mi zależy na r6

 

to

 

Po tobie to bym sie niespodziewał siania takich plotek bo ktoś tam miał :D Srała się bo może zaniedbaną kupił. 520 ojca mojego kumpla kula już ponad 500kkm totalnie bezproblemowo :) i podobno 2.5 i 2.8 pali tyle co 2.0 jestem skłonny w to uwierzyć bo takie 2.0 z piątka sobie kiepsko radzi.

 

A osobiście od modelu e36 to mnie odrzuca i nigdy bym niekupił tego szrotu mimo że to w sumie zajebiste auta :D

dla mnie ta bmka, zwłaszcza w cupecie jest cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...