Skocz do zawartości

Jakie są Wasze zdania na temat yz250f 4T


Rekomendowane odpowiedzi

Enduras yz250 to cross, a nie enduro :!: :!:

Bary ma wr'ke i to bodajże 400 bądź 450.

 

Co do yz to za wiele o nim nie wiem, ale raz na torze spotkałem się z gościem 16-letnim, który latał na treningowej yz450 8O 8O :twisted: :mrgreen: Zajebiście szybka!!! Nie odkręcisz do połowy manety i już lecisz jak.... Trochę mi o niej poopowiadał i okazało się, ze bardzo dobry motocykl. Tyle, ze oczywiscie mimo, że to 4t to trzeba przy ostrej jeździe kupe forsy bulić. Z tego co powiedział to raz na sezon napewno: tłok, korba itp. I bodajże ustawianie luzów co 1000km. Ale tego ostatniego nie jestem pewien. Mimo, że napisałem o 400 a nie o 250, to mam nadzieje, ze coś pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
YZ250 to doskonałe Enduro, nadaje się w HarD Teren i mocy mu nie brak, a jeśli sie nie myle to Bary ma takiego niech on sie wypowie.

 

Enduras, ja Cię prosze skończ już z takimi komentarzami bo wprowadzasz zamęt!!!

Po pierwsze Bary ma nie YZ, tylko WR i to 400.

Po drugie YZ 250 jest crossówką, jak wspomniał Strzałek.

Jazda tym moto jest dość skomplikowana. Jeździełem tym motocyklem kilka razy

To jest dość mocne moto, ale trzeba je strasznie wysoko kręcić, prawie jak 2T.

Przełożenia tak są dobrane, że najlepiej startować z dwójki, a żeby w terenie enduro brać bardziej strome podjazy trzeba się napędzić i próbować 3-4 zamiast 2-3 w pojemności 400 ccm. Także moto na tor głównie, do lasu też, ale tu już trzeba się nakombinować nieco.

Aha - w tegorocznych YZ urywały się zawory. Nie wiadomo dlaczego, ale takich przypadków było nad wyraz dużo.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a po CR 125 i RM 125 Takowa Maszyna jest odpowiednia...?? Bo cholernie mi sie Podoba-> ("Jej wszystko") -> jedyny Mankament -> chora cena:)

 

Jak janbardziej odpowiednia.

Co do ceny - ten motocykl produkowany jest dopiero od ubiegłego roku, trudno więc spodziewać się nadzwyczajnych okazji na rynku wtórnym. Poczekaj do przyszłego roku, wówczas powinieneś znaleźć YZ250F za ok. połowę ceny nowego moto (ceny crossówek spadają znacznie szybciej niż enduro).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na to iż zalezy mi na 4T 250-> o charakterystyce Motocykla yz250f chciałbym wiedzieć czy istnieje motocykl cross-owy bądź nawet Enduro o bardzo zbliżonych parametrach jak yz250f. może poprzedni model, lub wr-ka...?? lub innej marki??

 

dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...