Skocz do zawartości

honda cb 1300 czy bandit 1200


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

stoje przed wyborem nekeda dla siebie i nie wiem na ktorego postawic. fajnie jakby wypowiedzialy sie osoby ktore mialy okazje dosiadac cb 1300 jak i bandita 1200.aktualnie posiadam varadero 1000 ale chce sie przesiasc na cos troszke zwawszego ;)

nie mialem jeszcze okazji siedziec ani jezdzic na zadnym z nich ale mysle ze spokojnie sobie poradze mam 186cm 100kg

moto ma mi sluzyc do miasta jak i na wypady turystyczne,wiem ze wersja neked na dalsze wypady moze byc meczaca ale bardzoooooo podobaja mi sie te wersje

i tak cb 1300 2003-2005 mozna kupic w uk za jakies 3-4tys funtow z przebiegami niekiedy siegajacymi 50tys mil

a bandita w tych samych rocznikach mozna wychaczyc za jakies 2,500-2900 funtow z przebiegami rzedu 25tys mil

nie ukrywam ze chcialbym sie zwiazac z moim przyszla wybranka :biggrin: na dluzszy czas.

koledzy z forum varadero maja nachulane na swoich pierdzi kolkach po 150tys km bez zadnych wiekszych napraw

tylko nasowa mi sie pytanie czy tyle tez polatam cb lub banditem?

kazda sugestia mile widziana

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banditem, latałem jeden sezon, co prawda 1250 ale nie wiele się rózni ;) Cb 1300 z 07r.ma mój dobry kolega i też od czasu do czasu, da sie przejechac.

Dużo żwawsze od Viadra, to one nie są, choć bandit ma bardzo dobry dół, lepszy niż CB.

Spalanie, jak kolega napisał, CB minimalnie niższe, mimo tylko 5-cio biegowej skrzyni.

Pozycja bardzo wygodna na jednym i drugim, zrobiliśmy traske 9 tys.km. w tym , nie ma się czym chwalić 1600km na raz :)

Jesli szukasz w UK, to bardzo dobrze znam ten rynek i za 3500 funciaków dostaniesz już bandziora 1250, hondy droższe.

Jeśli jesteś np. zainteresowany kupnem CB 1300 , to kolega(o ile sie nie rozmyslił) sprzedaje swoją CB 1300 ,07r. . Motocykl bardzo doinwestowany i w super stanie, przebieg , nie pamietam dokaldnie ale nie większy niż 30 tys.km.

 

Zdjecie tego motorka:

 

post-28001-0-21413600-1359252014.jpgpost-28001-0-31315100-1359252632_thumb.jpg

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...