Skocz do zawartości

tylny hamulec piszczy przy mocniejszym dociskaniu yamaha ybr 125cc


Rekomendowane odpowiedzi

po drobnej kosmetyce czyli regulacjach luzu i naoliwieniu tego co trzeba tydziez odrdzewieniu z wd40 innych podzespolow popiskiwania na wybojach ustaly. jest coraz lepiej. tylko ten hamulec tylny jeczy hoc sprawnosci mu nie brak. bardzo przyjemnie sie tym jezdzi. wkrotce wrzuce jaies fotki jesli chcecie obaczy jak wyglada.. dalej nie wiem do czegoten przelacznik nad glowica cylindra - jaki uklad wlacza/wylacza.. i chyba brakuje mi swiatla stopu.. nie bardzo wiem gdzie szukac. niewatpliwie poprzedi wlasciciel traktowal motocykl bardzo narzedziowo nie przejmujac sie dopieszczaniem szczegolow jakze waznych dla milosnikow sprzetow jakim jestem ja. dla mnie szczegoly sa bardzo istotne i nie znosze uchybien. jeszcze musze ddzwignie biegow jakos usztywnic bo luz ma minimalny na laczeniu sroba. wyrobione nieco gniazdo stopki. szczegol ale dla mnie wazny.nie lubie miec luzow tam gdzie ich byc niepowinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozpędzaj się tak, z tymi luzami! Gdzie ma być to zostaw mimo, że nie jest to jakieś wybitne estetyczne doznanie dla Ciebie!

Dźwignia biegów na łączeniu z wieloklinem nie powinna mieć luzu. To tak.

Co do hamulców to książka oczywiście nakazuje wymianę szczęk, ale możesz spróbować delikatnie przeczyścić papierkiem bębny i szczęki, nasmarować co trzeba delikatnie i rozpocząć nowe życie.

Tak jak radzą inni idż z nim do mechanika. Każdy sprawny mechanik widział hamulce bębnowe z bliska i to zrobi bez stresu.

__________________________________________________________________________________________________________

SUMOMOTO Motocykle Akademia Jazdy

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...