Skocz do zawartości

skuter romet 4t odpala i po chwili gaśnie POMOCY...


gucio46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę o pomoc chodzi o skuter romet 4t silnik jak we wszystkich chinolach skuter odpala pochodzi 15-20sek. gaśnie po czym nie odpala minie jakiś czas i znów to samo czyściłem gaźnik,nic nie pomogło,kupiłem nowy gaźnik nic nie pomogło,sprawdzony wyczyszczony kranik ok,filterek i przewody paliwa i podciśnienia ok,świeca ma ładną niebieską iskrę,dodam jeszcze że gdy skuter zgaśnie wykrece swiece to jest ona sucha... czy ktoś pomoże co może być jeszcze powodem jutro sprawdzę jeszcze chyba zawory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem opanowany przyczyna tak jak przypuszczałem były skasowane luzy zaworowe ustawiłem 0,05m i ryż;) śmiga trochę jeszcze ciężko pali na zimnym silniku ale to pewnie gaźnik do regulacji który opanuje ;) dzieki za pomoc temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Witam, mam problem z motorowerem a mianowicie barton fr 50 nowy mam go 3 tygodnie i po 2 tygodniach zaczął gasnąć wymienione zostały przekaźnik pompy paliwa, pompa paliwa, główny komputer, odłączony czujnik bocznej stopki i gdy odpalę pochodzi chwilę i gaśnie potem ciężko jest odpalić ale jak złapie to znów to samo i też gaśnie podczas jazdy jak czytałem na forach to może być wina świecy lub luzu na zaworach. Proszę o pomoc bo już normalnie osiwiałem z tego wszystkiego i nie wiem co jeszcze wymienić albo go po prostu oddać na serwis bo jest na gwarancji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...