Skocz do zawartości

Rezonator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to wydarzenie zasłynie na skale krajową ponieważ nikt jeszcze takiego nie utworzył, także my jesteśmy pierwsi ;) Pomóżcie nam tego dokonać i udostępnijcie.

Zapraszajcie znajomych! LEWA W GÓRĘ!

 

http://www.facebook....7717994/?ref=22

 

 

Z poważaniem

Motocykle to coś więcej niż pasja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy forumowicze nie dajcie się i w tym roku wystawić do wiatru kolesią którzy chcą rozwalić ten zlot -największą motocyklową Mszę Św. w Polsce

1. panowie którzy polecają profil na FB "przywłaszczyli "sobie w tym celu logo rajdu i nazwę zlotu (zresztą ilośc postów napisanych na forum sugeruje że są tu aby prowadzić "klasyczne działania dezinformujące" )

2. W zeszłym roku usiłowali podpiąć się pod zlot i wejśc w niego tylnymi drzwiami używając swoich układów u Prezydenta z SLD, teraz w jednym poście reklamują swoją imprezke zaś na profilu FB w ww. wydarzeniu używają loga Rajdu Katyńskiego aby wprowadzić w błąd motocyklistów.

3. wierzyć mi się nie chce że ktoś kto ma motocykl może tak nisko upaść - widać takie czasy :banghead:

4. X Zlot Gwiaździsty wraz z Mszą Św. na błoniach Jasnej Góry odbedzie się w dniach 13-14.04 zapraszam na strone organizatora tam są pełne informacje . http://rajdkatynski.net/108-komunikat-1-13.html

5.Jest mi przykro że takie działania wprowadzaja zamieszanie lecz wierzę że motocykliści to ludzie honoru i zasad, wierze w to że tak jak od lat przyjeżdżamy na Jasną Góre aby zawierzyć nasze życie w nadchodzącym sezonie Królowej Polski,tak będziemy to kontynuować w następnych latach, nie ma tam miejsca na stragany koncerty etc. właśnie raz w roku w tym miejscu nie........ (jest to kuszące dla wielu i to nie pierwsza druga czy trzecia próba rozbicia tej imprezy ale wierzę że NIE WSZYTKO można przeliczać na tą j.... kasę.)

5. Kto tu mąci i co ma na celu osądzicie sami...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze nie dajcie się i w tym roku wystawić do wiatru kolesią którzy chcą rozwalić ten zlot -największą motocyklową Mszę Św. w Polsce

1. panowie którzy polecają profil na FB "przywłaszczyli "sobie w tym celu logo rajdu i nazwę zlotu (zresztą ilośc postów napisanych na forum sugeruje że są tu aby prowadzić "klasyczne działania dezinformujące" )

2. W zeszłym roku usiłowali podpiąć się pod zlot i wejśc w niego tylnymi drzwiami używając swoich układów u Prezydenta z SLD, teraz w jednym poście reklamują swoją imprezke zaś na profilu FB w ww. wydarzeniu używają loga Rajdu Katyńskiego aby wprowadzić w błąd motocyklistów.

3. wierzyć mi się nie chce że ktoś kto ma motocykl może tak nisko upaść - widać takie czasy :banghead:

4. X Zlot Gwiaździsty wraz z Mszą Św. na błoniach Jasnej Góry odbedzie się w dniach 13-14.04 zapraszam na strone organizatora tam są pełne informacje . http://rajdkatynski....nikat-1-13.html

5.Jest mi przykro że takie działania wprowadzaja zamieszanie lecz wierzę że motocykliści to ludzie honoru i zasad, wierze w to że tak jak od lat przyjeżdżamy na Jasną Góre aby zawierzyć nasze życie w nadchodzącym sezonie Królowej Polski,tak będziemy to kontynuować w następnych latach, nie ma tam miejsca na stragany koncerty etc. właśnie raz w roku w tym miejscu nie........ (jest to kuszące dla wielu i to nie pierwsza druga czy trzecia próba rozbicia tej imprezy ale wierzę że NIE WSZYTKO można przeliczać na tą j.... kasę.)

5. Kto tu mąci i co ma na celu osądzicie sami...........

 

 

ty mącisz chłopie , są dwa spotkania to dla "prawdziwych polaków" organizowane pzrez TV trwam i radio Maryja i drugie tydzień póżniej , kazdy wybierze to co chce .

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jechałem tam pierwszy raz nie mogłem się doczekać. Duża ilość motocykli, ludzi. Fajne przeżycie. Zaszedłem na górę, koło tego występu, gdzie prowadzi się mszę. Nagle, cały mój zachwyt prysł, jak jakiś ksiądz zaczął opowiadać o złej sytuacji w kraju i wypadku i katastrofie samolotu oraz wypadku pary prezydenckiej.

Doszedłem z żoną do wniosku, że byłem tam po raz ostatni. Nie będę brał udziału w jakiś sporach.

Pojechałem do Częstochowy tylko dlatego, że nigdy tam nie byłem, a trasa jakaś jednak do zrobienia była. Spotkanie z kolegami itp, itd.

Teraz pojadę tylko dlatego, że ma być zlot i znowu koledzy.

Uważam, że nie ma tutaj nic wspólnego zasada i honor, a mój stosunek do religii jest taki sam jak do patryjotyzmu.

Patrząc na to co się dzieję.

Do zobaczenia 21.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wybieram się drugi raz, zgadzam sie z poprzednikiem- milo jest spotkać znajomych w tym tlumie:) Msza wiadomo ważna sprawa, ale później Częstochowa nie ma wielu atrakcji dla nas. Ja jednak podjade do Olsztyna, ale wcześniej pogramy z kumplami w laserowego paintballa. Jest ktoś chętny dolączyć do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...