Skocz do zawartości

HONDA MTX 80!!!!!!!!!DORADZCIE


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak dopiero co sprzedalem simsona i chce kupic cos innego.Ogladelem troche ogloszen i nic ciekawego nie znalazlem a sezon jest wiec trzeba czyms jezdzic.Wiec do rzeczy dowiedzialem sie ze u znajomego stoi honda mtx 80.Jest to rocznik 84 albo 86 dokladnie nie wie bo to nie jego ale u niego stoi i on nia jezdzil i mowil ze wszystko z nia ok.No i nie mam na razie zadnego motorku i sie zastanawiam czy jej nie lyknac.Gosciu chce za nia 1500 przebieg 39 tys 5 lat temu sprowadzana z niemiec o reontach nic nie wie.Z tego co widzielaem stan nawet dobry.Taka jak ta na zdjeciu tylko z kierunkami.No wiec powiedzcie mi czy oplaca sie ja brac jezeli nie to za ile ja wziac moze cos spusci.Pomuzcie bo zalezy mi na czasie.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobic zeby zarejestrowac na motorower????

Trzeba mieć znajomości albo gruby portwel. 1500 zł to narmalna cena jak za ten motocykl. Jeżeli na końec sezonu chcesz ją sprzedac to wydaje mi sie że będziesz mógł za tyle samo ją sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Pierwsze pytanie to, która to wersja. Czy chłodzona cieczą czy powietrzem ? Jeśli cieczą to czy ma z przodu tarczę czy bęben. Najlepiej spisać początek numeru na ramie i silniku. Powino to wyglądać tak HD0x gdzie x - to cyfra od 2 (wersja MT) do 9 (wersja MTXR2 z tarczówką). Chyba nic nie pomyliłem ale jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi

 

Bez względu na powyższe, jeśli jest w dobrym stanie i z dokumentami to myślę że jest to dobra cena.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zarejestrowanie na 50 to ni takie hop siup, najpierw trza dać w łapsko żeczoznawcy który stwierdzi że to 50siatka, potem kolesiowi na przeglądzie, a co do MTXsa to gorąco polecam ja także mam Honde MTX80 :D Dałem 1400złotych i w 95roku była z nimiec sprowadzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat dowiadywał sie i w skrócie wygląda to tak, że rzeczoznawca musi stwierdzic że pojazd spełnia wszystkie wymogi zapisane w kodeksie drogowym dotyczące motorowerów (tzn. pojemność do 50cm i prędkość maksymalna do 45 km/h --> tak pamiętam bo nie mam kodeksu przed sobą). Nie wiem czy przy tej okazji nie musisz mieć dowodu zakupu cylindra 50cm trowego. Tak czy siak, jak masz już opinię rzeczoznawcy to musisz zrobić przegląd w Okręgowej Stacji Diagnostycznej i potem do urzędu komunikacji ze wszystkimi papierami na przerejestrowanie.

 

Wszystko pisałem z głowy. Jak chcesz szczegóły to mogę poszperać albo ty poszperaj w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...