Skocz do zawartości

stelaże boczne do xl varadero 1000 2006


grzegorz12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam wszystkich nazywam śie grzegorz i od miesiaca jestem szczęśliwym posiadaczem hondy xl varadero w malowaniu HRC i tu mam pytanie potrzebuje kupić używane stelaże pod moje alu kufry bo uchwyty i tak muszę zrobić sam i kupie stelaże boczne do xl varadero 1000 2006 z góry dziękuje i p :cool: ozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pchać się w samoróby, poszukaj stelaży Quick-Lock od SW-Motecha. Wada: cena (choć tu są bardzo duże rozbieżności).

Zalety:

- dopasowane do konkretnego motocykla

- można zdjąć same stelaże kluczykiem albo śrubokrętem, żeby nie wozić całego tego majdanu, gdy nie używasz bocznych kufrów

- możesz założyć na nie dowolne kufry boczne praktycznie każdego producenta - jest cała masa adapterów za śmieszne pieniądze

- w związku z powyższym nikt przy sprzedaży moto nie będzie kiwał nosem, że stelaże mu niepotrzebne, bo ma swoje kufry i ich nie zamontuje na tych stelażach (zmienia się tylko adaptery).

 

Ja bym tak do tego podszedł. Dedykowany stelaż będzie pasował bez wiercenia w motocyklu, i nie oszpeci sprzętu gdy nie potrzebujesz używać całych tych rurek (choć niektórzy to lubią). Jeśli masz kufry samoróbki, to pewnie cała ta rada nie znajdzie tu racji bytu, ale przy dowolnych kufrach firmowych (nawet starych i używanych) bez problemu to zamocujesz. Przy jakości SW-Motecha większość rurkowanych chałupniczych stelaży to popierdółki :).

 

Tu masz przykładowe zdjęcie, choć może nie do końca oddaje to istotę tego patentu. Przyjrzyj się fotkom na stronie producenta (choć to nie jest dokładnie ten sam system, bo są do wyboru dwa typy stelaży). W razie czego, służę radą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i dziekuje koledzy za pomoc suma sumarum skorzystałem z oferty OD kolegi SITARS i jestem niezmiernie wdzięczny stelaże doszły dzisiaj a zamawiałem w sobote tagrze rewelka wszystko indalnie spasowane i doposowane do varadero profesjonalne spawy i wykończenia łacznie z całym zestawrm śrub imbusuwych nawet uchwyty pod moje kufry alu i kolor biały zrobił w tej cenie w sumie całośc z wysyłka 320 zł POLECAM SERDECZNIE KAŻDEM KTO CHCE TANIO I PROFESJONALNIE http://www.motostel.pl/ :cool: DZIĘKI SITARS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moje kufry robiłem sam z blachy alu plus zamki na kluczyk z firmy z gdańska i zawiasy ze sklepu obok :biggrin: z pokrywa na uchwyty plus dodatkowy zbiornik z turateke i bidon do motocykla zamierzam zamatować płyte alu pod silnik do afrki wysoki błotnik eduro na przud gmole w trakcie przeróbek jak skończe zamieszczę fotki pozdrawiam grzegorz

post-65550-0-62555200-1353627913_thumb.jpg

post-65550-0-60990400-1353628152_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelaż przypomina w ogóle rozwiązanie, które podesłałem - twórca wiedział, na czym się wzorować :). Faktycznie pod kufry własnej roboty to chyba najlepsze rozwiązanie.

PS. Zerknij na używane (ale nie tylko) gmole itp. itd. SW-Motecha i Touratecha na niemieckim eBayu - stelaże, które Ci podesłałem kilka dni temu stały tam poniżej 50 euro, więc i resztę może namierzysz w zimowych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pewnie że tak teraz jestem w trakcie spawania i pszerubki gmoli powinny byc gotowe na nastepny tydzień planuje płyte z jakiegos enduro i wysoki błotnik pozdrawiam grzegorz :cool:

 

witam oto obiecane kufry z xtz marathon do varadero pozdrawiam grzegorz post-65550-0-26343500-1353866950_thumb.jpgpost-65550-0-01971800-1353867026_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...