Skocz do zawartości

Następny w rodzinie


kura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim forumowiczom!

No to mogę się w końcu pochwalić... W dniu dzisiejszym Pan egzaminator poinformował mnie, że wynik egzaminu... POZYTYWNY :biggrin:

 

To było moje pierwsze podejście i w tym przypadku sprawdziło się przysłowie: "strach ma wielkie oczy". eek.gif Nie było tak źle... co prawda w Zielonej Górze było rano trochę mglisto, ale 5-6 stopni na plusie i stosunkowo sucho.

Inna sprawa, że moto z zimnym silnikiem dostałem i na pierwszej "ósemce" mi zgasł i trzeba było powtarzać i na półsprzęgle ósemki kręcić.

Później jeszcze na podjeździe pod wzniesienie zgasł, ale to już był mój błąd... Czułem, że niższe obroty jak w tej YBR 250 co w szkole miałem, a jednak dałem ciała!! bash.gif

Oprócz tego jedno skrzyżowanie przejechałem prosto z włączonym prawym kierunkiem i za to nieźle mi się przez interkom od egzaminatora dostało!mad.gif

Efekt końcowy jest jednak POZYTYWNY i to mnie cieszy najbardziej! banana.gificon_wings.gifclap.gif

 

Teraz pozostaje tylko szukać fajnego i dobrego moto. Jak już pewnie niektórzy z Was czytali... szukałem CBF 500 lub CBF 600. Ostatecznie zdecydowałem się na CBF 600S. Rozpoczynam poszukiwania!

LWG

Krzysiek / Monachium, Głogów, Żary

HONDA CBF 600S

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...