Skocz do zawartości

NOWY NA FORUM Z NOWYM MOTO


TLITA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupiony w POLKOMIE - to ten sam motocykl.Czy przy oględzinach wydało Ci się coś podejrzane ? :ohmy:

 

Nie oglądałem go z pozycji kupującego tylko popatrzyłem. Stał w środku gdzie było napchane pełno maszyn więc ciężko cokolwiek ocenić. Po za tym chyba tam oszczędzają prąd :).

Edytowane przez qoval
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki bo już myślałem ,że Masz mi coś niemiłego do zakomunikowania. Pozdrawiam

 

Z nagraniem filmu mojej maszyn trochę problem bo już zimuje w garażu.Na wiosnę wrzucę. Ale z yutuba daję dwa linki gdzie można posłuchać jak to chodzi ale powiem szczerze, że na żywo to całkiem inna historia i wrażenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale prośba była o dźwięk oryginalnego wydechu dlatego te dwa filmiki.

 

A tak na marginesie - Przy zakupie miałem do wyboru dwa egzemplarze czarny i srebrny ( oba w stanie idealnym z tym samym przebiegiem i w podobnej cenie) a, że ja jestem trochę sroka to wybór padł bezwzględnie na srebrny z chromem.No i myślę ,że utrzymanie w czystości będzie łatwiejsze a to dla mnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale prośba była o dźwięk oryginalnego wydechu dlatego te dwa filmiki.

 

A tak na marginesie - Przy zakupie miałem do wyboru dwa egzemplarze czarny i srebrny ( oba w stanie idealnym z tym samym przebiegiem i w podobnej cenie) a, że ja jestem trochę sroka to wybór padł bezwzględnie na srebrny z chromem.No i myślę ,że utrzymanie w czystości będzie łatwiejsze a to dla mnie ważne.

Ciekawe że miały podobna cenę i te same przebiegi :dry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przebieg raczej symboliczny, moim zdaniem nie realny. No chyba że motor stał gdzieś w naprawie po pierwszym sezonie :blink: .

Tylko większość z nas chce takich przebiegów - więc je dostają.

Kolega ma Hondę black widow 750 rocznik 2001 kupił 4 lata temu z przebiegiem 30 tyś km, po czterech latach ma 65 tyś. Sprzedaje z przebiegiem 45 tyś :biggrin: -zajebiste.

Ktoś powie nowe się nie opłaca-no racja jak można kupić moto z 2009 z przebiegiem 2800km.

Realny przebieg i też taka cena,ale model kultowy http://szukaj.pl.mobile.eu/motocykl-ogloszenia/honda-750-four-k1-neu-einmalig-hamburg/168130229.html?useCase=SearchSession&__lp=3&scopeId=MB&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=750+four&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&pageNumber=1

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...