Skocz do zawartości

MTX 80 c cos ze skrzynia, Pomocy!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio sboie jezdzilem, i poluznila mi si eopona i spadl mi lancuch podczas przyspieszania na dwojce, i zblokowalo zebatke zdawcz,a nalozylem lanuch, odpalilem, wbijam 1 probuje ruszyc i nie ma sily, tzn nie to ze cos z tlokiem, tylko cos blokuje, to samo jest na 2 biegi i dalej, to na pewno nie kolo, hamulec itp,no i rozebralem silnik, rozpolwilem, sprzeglo wydaje sie w porzadku, choc wlasnie po tym jak sie stalo, na wcisnietym sprzegle dziwnie ciagnal, choc 5 minut wczesniej sprzegflo dzialalo jak nalezy, i jak go prowadzilem do garazu jak byl na luzie i zalozony lancuch, to co jakis czas taki jakiby opor bylo czuc, no i wracajac do rozpolawiania silnika, nic szczegolnego nie zobaczylem, walki cale, popychacze, zadna zebatka nie skruszona ani nic z tych rzeczy ;/, dodam ze jak zlozylem spowrotem i krecilem sprzeglem, to co jakis czas mi blokowalo, tak z emusialem lekko cofnac i dalej szlo, czy to moze cos z lozyskami na wale? motor na luzie wkrecal sie bez problemu, dopiero na biegu cos go blokowalo, pomozcie, bo nie wiem co to jest, moze cos ze sprzeglem? moglo sie cos z nim stac?, golym okiem nie widze zeby bylo jakeis skrzywione lub cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuta. Ale jeśli kręci się normalnie to trudno powiedzieć co jest źle. Może sam łańcuch się skrzywił ale nie jestem w stanie powiedzieć jak to sprawdzić. Tylne koło też sprawdź kontrolnie w jakim jest stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...