Skocz do zawartości

MTX 80 c cos ze skrzynia, Pomocy!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio sboie jezdzilem, i poluznila mi si eopona i spadl mi lancuch podczas przyspieszania na dwojce, i zblokowalo zebatke zdawcz,a nalozylem lanuch, odpalilem, wbijam 1 probuje ruszyc i nie ma sily, tzn nie to ze cos z tlokiem, tylko cos blokuje, to samo jest na 2 biegi i dalej, to na pewno nie kolo, hamulec itp,no i rozebralem silnik, rozpolwilem, sprzeglo wydaje sie w porzadku, choc wlasnie po tym jak sie stalo, na wcisnietym sprzegle dziwnie ciagnal, choc 5 minut wczesniej sprzegflo dzialalo jak nalezy, i jak go prowadzilem do garazu jak byl na luzie i zalozony lancuch, to co jakis czas taki jakiby opor bylo czuc, no i wracajac do rozpolawiania silnika, nic szczegolnego nie zobaczylem, walki cale, popychacze, zadna zebatka nie skruszona ani nic z tych rzeczy ;/, dodam ze jak zlozylem spowrotem i krecilem sprzeglem, to co jakis czas mi blokowalo, tak z emusialem lekko cofnac i dalej szlo, czy to moze cos z lozyskami na wale? motor na luzie wkrecal sie bez problemu, dopiero na biegu cos go blokowalo, pomozcie, bo nie wiem co to jest, moze cos ze sprzeglem? moglo sie cos z nim stac?, golym okiem nie widze zeby bylo jakeis skrzywione lub cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...