Skocz do zawartości

Motorower dla początkującego


Łukasz Leśnowolski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę skuterkiem 50, chciałbym kupić jakąś biegówkę i tu pytanie: czy motocross'a, zwykły motorower (turystyczny), czy sportowy? chciałbym się zmieścić w 3000zł. Myślałem o Yamaha DT 80/50, lub o Aprilli RS 50. Dodam, że mieszkam na wsi. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podejdzie ci jakis maly crossik , bo cross wszedzie wjedziesz i na pole i w miasto.Patrz na te DT Bo dobre sa .Ja kupilem honde nsr 50 a teraz zaluje ze wzioem np hondy mtx 80 /50 . Przemysl do czego bedzie ci moto potrzebne i szybko znajdziesz swoj motorek .Za 3k mozna naprawde duzo znalesc nie upieraj sie ze im nowsze tym lepszy. Bo to nie zawsze prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podejdzie ci jakis maly crossik , bo cross wszedzie wjedziesz i na pole i w miasto.

 

Wez nie dawaj idiotycznych rad !

 

Od kiedy to cross'em mozna wjechac do miasta ? Napewno nie po legalu, co innego enduro !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom spróbuj celować w DT dobra marka i sprawdzają się i na asfalcie i w lekkim terenie.. musisz chwile poszukać to nie jest tak że wejdziesz pierwszego dnia i znajdziesz mega okazje i tego czego szukasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega potrafi przy sprzęcie grzebać i sam sobie zrobić? Bo mam do oddania za grosze DT50R z 1999, stoi u mnie i się marnuję, szukam kogoś kto ją sobie weźmie i coś z nią zrobi. Ale trzeba nad nią popracować i to mocno. Jeszcze się klamota da do czegoś wykorzystać :) to taki OT.

 

Jeśli szukasz czegoś w stylu "siadasz i jedziesz", to akurat DT mogę polecić, tylko patrz uważnie przy zakupie bo.. można trafić na minę. Naprawdę oszukują strasznie. Ja mając 15lat kupiłam sobie nieświadomie DT (tą, którą teraz sprzedaje za bezcen), w która włożyłam kupę kasy z własnej głupoty - błędy młodości :) Szukaj czegoś z papierami, praktycznie wszystko, co jeśli na silniku am6 jest godne uwagi.

Edytowane przez karen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam się na mechanice :( Obecnie szukam DT 80/50 z papierami, żeby do stacji paliw dojechać albo coś w tym stylu, żeby poprostu zarejestrować na motorower :D

 

Wez przestan sie osmieszac na publicznym forum. Chyba, ze to lubisz, to sorry.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/72015-niszt-kombinirent-dzieciaki/

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...